Üyelik İşlemleri

Firma Üyeliğinin Avantajları Nelerdir?

İrfanasor.com bir reklam mecra alanı olmasının yanında, aynı zamanda dükkanların yer aldığı bir İNTERNET ALIŞ VERİŞ MERKEZİ (AVM)’dir. O nedenle Siz irfanasor.com’da sadece kartvizit bilgileriniz ile yer almaz, bir DÜKKAN SAHİBİ olursunuz. 

İrfanasor.com’da herkesin dükkanı en görünür şekilde yer alır ve hiç kimse diğerinin önünde değildir.

İrfanasor.com`un sektör sayfalarında yer alan firma; devamlı güncellemeler ve yorumlarla, kendilerini onbinlerce kişiye duyurur.

İrfanasor.com’da herkesin bir vitrini vardır ve herkes vitrininde öne çıkan ürününü, hizmetini ücretsiz olarak duyurabilir. 

Firma üyeliğinin avantajlarından yararlanmak ve irfanasor.com`da dükkan sahibi olmak için tıklayınız.

Üyeliğin Avantajları Nelerdir?

İrfanasor.com`da üyeler, uzman yorumları sayesinde ürünün hangi özelliklerine dikkat etmesi gerektiğini kolaylıkla öğrenebilir.

İrfanasor.com, Üyeleri için, bünyesinde bulunan binlerce dükkanın onbinlerce indirimli ürününe kolayca ulaşma ve güvenle satın alma imkanı sunmaktadır. Ayrıca yapısı gereği on-line satış hizmeti veremeyen, evlere temizlik hizmeti veren firmalarından Kuru Temizlemeciye, Camcıdan Çilingire, Evden Eve taşıma işi yapan şirketlerden Dekorasyon firmalarına kadar bir çok hizmet firmasından Üye numarasıyla anında indirim alabilmektedir. 

Özetle, irfanasor.com, sadece özel günlerde değil, Yılın her günü indirimlerin olduğu bir Alışveriş Merkezidir.

Üyeliğinin avantajlarından yararlanmak ve irfanasor.com`da güvenli bir şekilde alışveriş yapmak için tıklayınız..