İrfan'a Sor  - Reklam Anahtarı

Reklam Anahtarı

www.reklamanahtari.com

Telefon: TIKLAYIN

Faks: TIKLAYIN

Adres: 1370 Sok. No:42 Yalay İş Merkezi Kat:7 Montrö / İZMİR

Şehir: İzmir

İlçe: Konak

Semt: Çankaya

İletişime Geç

Reklam Anahtarı

0 (232) 484 11 96 TIKLAYIN

Twitter Reklamları

Fiyat: 500,00 TL

Ürün Hakkında

Twitter'ın reklam seçenekleri sponsorlu hesaplar, sponsorlu tweetler ve sponsorlu gündem olarak üçe ayrılmaktadır. reklam anahtarı olarak ürün ya da hizmetinizle alakalı en uygun hedeflemeyi yaparak sizler için reklamlarınızı oluştururuz.

Hizmet Bölgeleri

Tüm Türkiye

Dükkanın Diğer Ürünleri

İrfan'a Sor  - Reklam Anahtarı - Web Tasarım / Yazılım

2000,00 TL

Web Tasarım / Yazılım

Reklam Anahtarı

reklam anahtarı olarak sizlere eksiksiz ve doğru çalışan, ilgi çekici, gelecekte yapacağınız eklentilerden negatif etkilenmeyecek, SEO çalışması yapılmış, güncel websiteleri tasarlarız. Tüm bu çalışmaların her aşamasına uzmanlarımız ile birlikte karar verir, hayalinizdeki siteyi hayata geçirebilirsiniz.

İrfan'a Sor  - Reklam Anahtarı - Linkedin Reklamları

500,00 TL

Linkedin Reklamları

Reklam Anahtarı

Linkedin reklamları; Linkedin sayfanızı, hizmetlerinizi, aktivitelerinizi tanıtmak gibi birçok amaç için kullanılabilmektedir. Oluşturacağımız reklamlar kullanıcıların haber akışlarında veya sponsorlu reklam alanlarında gösterilecektir.

İrfan'a Sor  - Reklam Anahtarı - Instagram Reklamları

500,00 TL

Instagram Reklamları

Reklam Anahtarı

Instagram üzerinden reklam vererek, hedef kitleniz ile görsel bir içerik sayesinde etkileşim kurmanıza yardımcı oluruz. Sizler için en doğru stratejiyle hazırladığımız reklamların bütçesini ve hedeflemelerini belirledikten sonra yayınlanmaya başlandığında Instagram kullanıcılarının mevcut sayfa akışlarında görüntülenecektir.

İrfan'a Sor  - Reklam Anahtarı - Youtube Reklamları

500,00 TL

Youtube Reklamları

Reklam Anahtarı

Ürün ya da hizmetleriniz hakkında oluşturacağınız ilgi çekici bir görsel içeriği ( resimli banner ya da video ) hedeflediğiniz kitleyle YouTube üzerinde buluşturabilirsiniz. YouTube'a yüklenen her video bir reklam alanı olabilir. Bir kullanıcı video oynatmayı başlattığında, video reklam, videonun başlangıcında, video sırasında veya videodan sonra görünebilir. Video reklamlar atlanabilir veya atlanamayan olarak sunulur.

İrfan'a Sor  - Reklam Anahtarı - Facebook Reklamları

500,00 TL

Facebook Reklamları

Reklam Anahtarı

Facebook reklamları, bu inanılmaz mecrada ürün ya da hizmetlerinizin tanıtılmasını sağlamaktadır. Facebook reklamları marka bilinirliğinizi arttırmak, var olan müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek ve kurumsal kimliğinizi pekiştirmek adına büyük önem arz eden bir reklam türüdür.

İrfan'a Sor  - Reklam Anahtarı - Google AdWords Reklamları

500,00 TL

Google AdWords Reklamları

Reklam Anahtarı

Web sitenizi Google'da üst sıralara çıkararak, yeni müşteriler edinin ve işletmenizi büyütün.