İrfan'a Sor  -

Mimar Kemalettin Moda Merkezi

http://www.mkmoda.org/

Telefon: 0 (232) 441 44 06

Faks: 0 (232) 441 39 38

E-Posta: dernek@mkmoda.org

Adres: Mimar Kemalettin Caddesi Konak, İzmir

Şehir: İzmir

İlçe: Konak

Semt: Çankaya

Adres Tarifi: Çankaya'dan Kordon'a kadar uzanan moda merkezi

Mimar Kemalettin Moda Merkezi

0 (232) 441 44 06

Mimar Kemalettin Moda Merkezi

Çarşı Hakkında

İzmir'de modanın kalbi burada atıyor. Bir ucu eski bit pazarı diye tabir edilen Çankaya'daki telefoncular çarşısına, bir ucuda 2. Kordon'a kadar uzanan Mimar Kemalettin caddesi ve bu caddeyi dikine kesen sokaklar üzerine kurulu olan alanın genel adı Mimar Kemalettin Moda Merkezi. Trafiğe kapalı olan Mimar Kemalettin caddesi tamamen bir moda merkezine dönüştürülmüş bu merkezde, tekstil adına bir çok şeyi bulabiliyorsunuz. Gelinlikler, kıyafet tasarımları, gömlekler, pantolonlar, gece kıyafetleri yada spor kıyafetler. Bu konuda üretimden satışa bir çok dükkan var. Bir çok iş hanıda bulunan merkezde binaların üst katları da dahil tamamen tekstil ve moda işiyle uğraşılıyor. Özellikle binaların üst katlarında dikim atölyeleri ve terziler bulunuyor. Konak yönünden gelirken, Çankaya tarafına dönen birinci ve ikinci caddelerin arasında kalan moda merkezine 1927 yılında hayata veda eden Ünlü Türk Mimarı, Mimar Kemalettin'in isminin verilmesi de çok anlamlı. Çok uygun fiyatlara toptan veya perakende tekstil alışverişi yapabileceğiniz Moda merkezini gezmenizi tavsiye ederiz.

Dükkanlar

Micro Cravette

İzmir / Konak / Çankaya

Şık Erkeklerin Adresi....

Miss Point

İzmir / Konak / Çankaya

2003 Yılında bu yana Abiye sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2012 yılında da Gelinlik, Nişanlık, Abiye kombinasyonları içerisinde üretimine devam etmektedir.

Ürettiğimiz ürünler, Yurt içi ve Yurt Dışı Müşterilerimize yaygın Pazarlama ağımız ile dağıtılmaktadır. 2003 yılından bu yana olduğu gibi her zaman Modern ve Kaliteli ürün anlayışı içerisinde Müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

ROSA MODA

İzmir / Konak / Çankaya

Rosa Moda kurulduğu günden beri gelinlik, nişanlık ve abiye üretiminde uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
Rosa Moda kurulduğu ilk günlerdeki heyecan ve azmini korumakta, çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmekte, her gün çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek, kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir. Bu vesileyle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizi yeniledik.
Şayet istediğiniz modeli bulamazsanız üzülmeyiniz.Bizimle irtibat kurarak, Haute Couture ve Resimle Özel Sipariş hizmetimizlerimizle hayalinizdeki modeli diktirebilirsiniz.

NURCANLA MODA

İzmir / Konak / Çankaya

Firmamız kurulduğundan günümüze kaliteli ürünler üretip sizlerin isteği doğrultusunda özel günlerinizde kendinizi iyi hissetirecek nadide parçalari sunmaktadır...

NUR MODA EVİ

İzmir / Konak / Çankaya

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda ve yeniliklere açık olarak sürdürdüğümüz Nur Moda Evi nin faaliyetlerini yılların birikimiyle bambaşka bir konseptte taşıyoruz . Her yıl yeni modelleriyle sektörüne yol gösteren Nur Moda Evi İzmir de...

SÜMEYYE MODA EVİ

İzmir / Konak / Çankaya

1999 yılından şimdiye değin çizgisinden ödün vermeyen Sümeyye Moda Evi gelişimini dürüstlük ve ahlaki krüiterler üzerinede kurmak suretiyle sürdürmektedir .Daima geleneklerle örtüşmüş kültür mirasına sahip çıkabilme özelliğiyle de farklaşabilmeyi vizyonuna taşıyabilmiştir..

ŞIK GİYİM FORTE LUCE

İzmir / Konak / Çankaya

Şık Giyim , 1985 yılından günümüze Mimar Kemalettin Moda Merkezinde kendini sürekli yenileyerek ve kalitesinden ödün vermeyerek erkek giyimde toptan satışla faaliyet göstermeye devam etmektedir.

ATLAS BİNDALLI

İzmir / Konak / Çankaya

Atlas Bindallı olarak kurulduğumuz ilk günlerdeki heyecanımızı koruyarak ürettiğimiz ürünlerde kaliteyi , şıklığı , farklığı ve siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmayı misyonumuz edinmiş bulunmaktayız..

ELİZİ & POEM

İzmir / Konak / Çankaya

1990 yılından beri Türk moda sektöründe kendine sağlam ve kalıcı bir yer edinen Elizi-Poem; zarafet ve yaratıcılığın birleşim noktasında bu iki öğenin yanında kaliteyi de katarak her geçen günle birlikte bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. 90 kişilik sürekli kadrosunun yanı sıra boncuk ve nakış grubunun katılımıyla toplam olarak 400 kişilik kadro sayısına ulaşan Elizi-Poem ailesi, geniş beğeni yelpazesine hitap eden ürün çeşitliliğini kreativite ve kalite ile destekleyerek sektöründe diğer firamalardan ayrılmış ve yurtdışı temsilcilikleriyle bir dünya markası haline gelmiştir.

Tüm ürünlerine yayılan çeşitlilik ve kalitenin yanısıra branşında öncülük etmenin de haklı gururunu taşıyan Elizi-Poem büstiyer alanında Türkiye ve dünyada bir ilki gerçekleştirmiş geleneksel ve kreatif nakışları ürünlerine taşımış Türk ve dünya tekstil pazarının beğenisine sunmuştur.

DETİ KİDS

İzmir / Konak / Çankaya

UZKO ÇOCUK GİYİM , dünden bugüne 45 yıllık tecrübeye sahip bir aile şirketidir. Bugün UZKO ve DETİ tescilli markaları ile yurtiçinde geniş müşteri ağı ve kapasitesi ile hizmet vermektedir.
UZKO ve DETİ markaları, erkek çocuk ve kız çocuk koleksiyonumuzu erkek çocuk takım , çocuk abiye ve çocuk gelinliği ürün grupları ile temsil etmektedir.
Firmamızın vizyonu ;hedeflerimize ulaştıracak değişimleri uygulayarak markalaşmaktır. Firmamızın en temel misyonu ise kalitedir. Kalite bizim için bir sorun değil sürekli bir seyahattir. Kalitemizi işimizin her adımında geliştirerek , markamıza değer katmak öncelikli hedefimizdir…

PINAR ŞEMS

İzmir / Konak / Çankaya

Pınar Şems Moda Evi

KUBA MODA

İzmir / Konak / Çankaya

20 Yıllık Gelinlik ve Abiye Tasarım ve Dikim tecrübesini toptan satışta tüm Türkiye ile paylaşan Kuba Modanın sahibi Siti Hanım, Artık kişiye özel tasarımları ile de siz İzmirlilerin rüyalarını süslemeye devam ediyor. Yıllardır birçok ünlü marka için yaptığı özel tasarımlarını artık kendi müşterileri için de yapmaya başladı. Bu ayrıcalıkta yerinizi mutlaka alın. .

MIRACLE WORLD Couture

İzmir / Konak / Çankaya

Toptan gelinlik nişanlık

GÜNEŞ MODA

İzmir / Konak / Çankaya

Gelinlik nişanlık tasarım imalatı ..

avşar ısı tesisat

İstanbul / Pendik / Şeyhli Mahallesi

Dürüst çalışmayı kendisine prensip haline getirmiş olan firmamız analitik düşünce ile her türlü su tesisatı ve kombileriniz ile alakalı oluşan arızalar ve bakımlarını özen ve itina ile yapmaktayız...

AYŞE ACAR MODA

İzmir / Konak / Çankaya

Gelinlik Nişanlık

MEHMET ERGEN MODA

İzmir / Konak / Çankaya

Yurt içi yurt dışı gelinlik nişanlık imalatı ve satışı..