İletişime Geç

Lexon Bilgisayar

0 (538) 512 45 37 TIKLAYIN

Telefon: TIKLAYIN

Adres: Akçay Cad. no:197/A Gaziemir TaKarşısı

Şehir: İzmir

İlçe: Gaziemir

Semt: Merkez

Dükkan Hakkında

İzmir ilinde faaliyet gösteren Lexon Bilgisayar ; Web tasarım, Logo tasarım ve Google Seo Optimizasyon dallarında hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuzla 7/24 Hizmetinizdeyiz..

Hizmetler

Elektronik & BilgisayarWeb Tasarım & Yazılım
İrfanLogo TasarımİrfanE-Ticaret SistemiİrfanGoogle Optimizasyonu
İrfanWeb Tasarım

Hizmet Bölgeleri

Tüm İzmir ve Çevresi

Ürünler

Lexon Bilgisayar

Lexon Bilgisayar

Lexon Bilgisayar

İrfan'a Sor  - Lexon Bilgisayar - İzmir Logo Tasarım

300,00 TL

İzmir Logo Tasarım

Lexon Bilgisayar

Logo ihtiyacanız mı var ? Firmanızın kurumsal görünüm kazanmasında önemli bir etken olan logo sahibi olmak artık daha kolay. Profesyonel grafik ekibimizin yaptığı logolarla kurumsal prestijinizi arttırın. Farklı farklı seçenekler, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda hayalinizdeki kurumsal prestije ulaşmanız daha kolay.. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz..

İrfan'a Sor  - Lexon Bilgisayar - E-Ticaret Sistemi

999,00 TL

E-Ticaret Sistemi

Lexon Bilgisayar

İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayan, kullanıcıları istediğiniz yönde yönlendirebilen, hedef kullanımlarınız için verimli ve fonksiyonel seçenekler sunmaktayız. Arama motoru Googleda aldığınız hitle ürünlerinizi rahatlıkla satmanız artık çok kolay. Çok seçenekli Yönetim Kontrol Paneli sayesinde bütün ürünlerinizi dilediğiniz anda anında güncelleme imkanına sahip olun..

İrfan'a Sor  - Lexon Bilgisayar - Google Optimizasyon İzmir

800,00 TL

Google Optimizasyon İzmir

Lexon Bilgisayar


Dünyada ve Türkiyede baş gösteren ekonomik kriz nedeniyle iş yapmakta zorlanan firmaların imdadına yetişiyoruz. İş yeri adresinizden Tüm dünyaya açılmak isteyen cirosunu ve portföyünü artırmak isteyen kobilere Google Seo Optimizasyon Paketlerimizle yardımcı oluyoruz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın ve sizde geç kalmadan Googleda birinci sayfada yerinizi alın..