Kurumsal

Hakkımızda:


irfanasor.com 2012 yılı Eylül ayında internette dükkan sahibi olmak ve internet üzerinden satış yaparak büyümek isteyen firmalar ile en doğru alışverişi nereden yapabilirim isteği içerisinde olan son kullanıcıları bir araya getirmeyi amaçlayarak açılmıştır.

Açıldığı günden çok kısa süre sonra içerisindeki dükkan sayısı 1000’i, sergilenen ürün sayısı 20.000’i aştı ve açılışının 4. ayında ziyaret edilen günlük sayfa sayısı 10.000’i buldu. Yerel firmaları tüm Dünya ile tanıştırması sayesinde ziyaretlerin % 58’i firmaların bulundukları şehirlerin dışından gerçekleşti ve dükkan sahiplerini yeni pazarlar ile tanıştırdı.

İlk günlerde Türkiye’deki yüzlerce Ticaret rehberi ile kıyaslansa da, bünyesindeki dükkanlara sınırsız ürün ekleme ve on-line satış yapma fırsatı sunması, dükkanların ekledikleri ürünlerin büyük kısmını çok kısa sürede arama motorlarının 1. sayfasına çıkarması, Sosyal paylaşım siteleri ile organize çalışması ve en önemlisi insanların etkileşimde bulundukları dükkanlar hakkında irfanasor.com üzerinden özgürce yorum yapmalarına imkan sağlaması ile bambaşka bir oluşum olduğunu kanıtladı.

Bugün için her gün binlerce ziyaretçinin arama motorlarından ürün aratarak ziyaret ettiği, dükkanlar hakkında yorum yaptığı, sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile paylaşımlarını gerçekleştirdiği, kısacası ticaret erbabı ile ihtiyaç sahibini bir araya getirerek hızla büyüyen bir ortak buluşma platformu oldu.

Şimdi artık herkes kırılan camına çare bulmaktan, binlerce çeşit ayakkabıya, kaybolan anahtarı için en yakın çilingire ulaşmaktan, sevgilisine gönderebileceği yüzlerce çiçeğe, evi için en uygun dekorasyon firmasını seçmekten, öğle yemeği siparişine kadar ihtiyacı olan her şeyi Türkiye’nin Yerel İş Rehberi “irfana sor”uyor.İnsan Kaynakları:

İrfanasor.com`da durmak yok! Kendini geliştiren, yenileyen ve “sürekli çalışmak!” hedefiyle yola çıkan irfanasor.com`da çalışmak hem eğlenceli hem kazançlı… 

Departmanlarımız:

1) Pazarlama: Eğlenceli bir ekiple yeni yerler ve yüzler ile tanışmaktan hoşlanıyor, Takıma ve takım çalışmasına inanıyor, hatta kendine güveniyor ve o takımın kaptanı olurum, en çok da “pazarlama benim işim” diyorsan; Pazarlama departmanımız tam Sen’lik!

2) Web Teknolojileri: Yazılım, grafik tasarım, web ara yüz geliştirme, seçeneklerinden birisi mesleğin ise ve “ben ofis adamıyım” diyorsan; buyur.

3) Operasyon: Cari, Fatura, Alacak takibi benden sorulur, bir de Mikro Ticari programlarını kullanabiliyorum diyorsan, Muhasebe Departmanımıza başvurunu bekliyoruz.