Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan irfanasor.com (İrfana Sor Bilişim Teknolojileri, Reklam, Pazarlama Ticaret – Özhan Türk)'un gizlilik politikasını içerir. irfanasor.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 

irfanasor.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, doğum tarihi, ilgi alanları, e-posta, telefon v.b.) sizlerden talep etmektedir. İrfanasor.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik “müşteri sınıflandırma” çalışmalarında sadece irfanasor.com bünyesinde kullanılmaktadır. İrfanasor.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. irfanasor.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, irfanasor.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla irfanasor.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. İrfanasor.com, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak görmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesini, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının başka kişilerce görüntülenmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder. İrfanasor.com gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.irfanasor.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, irfanasor.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İrfanasor.com’dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “irfanasor.com’dan e-posta almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. 

Dükkan Başvurusu sayfasında yer alan ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde irfanasor.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta, tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmektedir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

İrfanasor.com, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini, dilediği zaman www.irfanasor.com sitesinde yayınlayarak tek taraflı olarak değiştirebilir. Irfanasor.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik Sözleşmesi hükümleri, www.irfanasor.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer. 

Gizlilik sözleşmesi ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki yardım bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz. 

İrfana Sor Bilişim Teknolojileri, Reklam, Pazarlama Ticaret
851 Sokak No: 9/A, Konak – İzmir, Türkiye
Telefon : 444 31 35
E-posta : info@irfanasor.com