İletişime Geç

EV PASAJ

0 (850) 433 20 20 TIKLAYIN

İrfan'a Sor EV PASAJ

Şık tasarımlı el emeği gümüş kaplamalar Ev Pasaj’da! http://dukkanlar.gittigidiyor.com/EvPasaj/

Telefon: TIKLAYIN

Adres: An-Der Bilişim Çözüm Dağıtım

Şehir: İstanbul

İlçe: Ataşehir

Semt: Mimar Sinan Mahallesi

Adres Tarifi: YEDPA Ticaret Merkezi H2 cadde Pasaj 2 Katı No 132

Dükkan Hakkında

Ev aksesuar, dekorasyon ürünleri, elektronik cihazlar için aksesuarlar, küçük ev aletlerinde uygun fiyat, teslimat ve kaliteli hizmet. . . Telekomünikasyon alanında Bulut Santral ve Kurumsal Internet servisleri sunuyoruz. İyi günlerde kullanın. El işçiliği ile özenle tasarlanmış, evlerinizde ister dekor amaçlı ister ev eşyası olarak kullanabileceğiniz gümüş ve bakır kaplama ürünler profesyonel ustaların ellerinden evlerinize ulaşıyor

Hizmet Bölgeleri

Tüm Türkiye http://dukkanlar.gittigidiyor.com/EvPasaj/

Ürünler

İrfan'a Sor  - EV PASAJ - Gümüş Kaplama Kayık Servis Tabağı

309,00 TL

Gümüş Kaplama Kayık Servis Tabağı

EV PASAJ

GittiGidiyor'da mağazamız bulunmaktadır. Gümüş kaplama kayık servis tabağı %100 el işçiliği, ücretsiz kargo %100 el işçiliği ile gümüş ustalarının ellerinden çıkmış; şık tasarımıyla evlerinizde yemek, pasta servisinde kullanabileceğiniz gümüş kaplama, kayık oval şeklinde servis tabağı. Kenarı tam çerçeve desenlidir. Ürünlerimiz profesyonel gümüş ustaları tarafından yapılmaktadır. Sıfır üründür, antika değildir. Gümüş kaplama servis tabağı Genişlik: 41 cm Oval Kullanım şekli: Sıvı bulaşık deterjanı ile ılık suda yıkanıp hemen yumuşak temiz bir bezle kurulanmalıdır. Bulaşık makinası ya da çamaşır suyu ile kesinlikle yıkamayınız.

İrfan'a Sor  - EV PASAJ - Gümüş Kaplama Yuvarlak Supla (Servis tabağı)

139,00 TL

Gümüş Kaplama Yuvarlak Supla (Servis tabağı)

EV PASAJ

Gümüş Kaplama Yuvarlak Supla (Servis tabağı) %100 el işçiliği, ücretsiz kargo %100 el işçiliği ile gümüş ustalarının ellerinden çıkmış; şık tasarımıyla evlerinizde yemek, pasta servisinde kullanabileceğiniz gümüş kaplama, yuvarlak şeklinde servis tabağı. Kenarı tam çerçeve desenlidir. Ürünlerimiz profesyonel gümüş ustaları tarafından yapılmaktadır. Sıfır üründür, antika değildir. Gümüş kaplama Genişlik: 33 cm Yuvarlak Kullanım şekli: Sıvı bulaşık deterjanı ile ılık suda yıkanıp hemen yumuşak temiz bir bezle kurulanmalıdır. Bulaşık makinası ya da çamaşır suyu ile kesinlikle yıkamayınız.

İrfan'a Sor  - EV PASAJ -  Gümüş Kaplama Dövmeli Kare ServisTabağıGümüş Kaplama Dövmeli Kare ServisTabağıGümüş Kaplama Dövmeli

189,00 TL

Gümüş Kaplama Dövmeli Kare ServisTabağıGümüş Kaplama Dövmeli Kare ServisTabağıGümüş Kaplama Dövmeli

EV PASAJ

Gümüş Kaplama Dövmeli Kare ServisTabağı %100 el işçiliği, ücretsiz kargo %100 el işçiliği ile gümüş ustalarının ellerinden çıkmış; şık tasarımıyla evlerinizde yemek, pasta, peynir servisinde kullanabileceğiniz dövmeli gümüş kaplama, kare şeklinde servis tabağı. Altında 3 tane top şeklinde ayağı bulunmaktadır. Ürünlerimiz profesyonel gümüş ustaları tarafından yapılmaktadır. Sıfır üründür, antika değildir. Gümüş kaplama, dövmeli, hafif ayaklı Ebat: 26x26 cm Kare Kullanım şekli: Sıvı bulaşık deterjanı ile ılık suda yıkanıp hemen yumuşak temiz bir bezle kurulanmalıdır. Bulaşık makinası ya da çamaşır suyu ile kesinlikle yıkamayınız.

İrfan'a Sor  - EV PASAJ -  Gümüş Kaplama Dövmeli Kare Tepsi

199,00 TL

Gümüş Kaplama Dövmeli Kare Tepsi

EV PASAJ

GittiGidiyor'da mağazamız bulunmaktadır. Gümüş kaplama kare dövmeli Tepsi %100 el işçiliği %100 el işçiliği ile gümüş ustalarının ellerinden çıkmış; şık tasarımıyla evlerinizde ister dekor amaçlı ister servis eşyası olarak kullanabileceğiniz gümüş kaplama sivri uçlu servis tabağı olarak da kullanılabilecek kare tepsi. Ürünlerimiz profesyonel gümüş ustaları tarafından yapılmaktadır. Sıfır üründür, antika değildir. Gümüş kaplama Ebat: 30x30cm Kare Kullanım şekli: Sıvı bulaşık deterjanı ile ılık suda yıkanıp hemen yumuşak temiz bir bezle kurulanmalıdır. Bulaşık makinası ya da çamaşır suyu ile kesinlikle yıkamayınız.