İletişime Geç

EFORMED MEDİKAL

0 (232) 425 08 08 TIKLAYIN

İrfan'a Sor Çarşı

Bu dükkanın bulunduğu çarşı

Kemeraltı Çarşısı

Telefon: TIKLAYIN

Faks: TIKLAYIN

Adres: 848 Sokak No:74 / 202

Şehir: İzmir

İlçe: Konak

Semt: Kemeraltı

Dükkan Hakkında

SİTEDE BULUNAN ÜRÜNLERİMİZİN BÜYÜK KISMI DERHAL TESLİM EDEBİLECEĞİMİZ ÜRÜNLERDİR.ANCAK İLETİŞİME GEÇTİĞİNİZDE O ANKİ STOK DURUMUNU GÖRÜŞEBİLİR YOKSA BİLE EN KISA ZAMANDA TESLİM EDEBİLİRİZ.İTHALATLARIMIZ MAXİMUM 15 GÜNDE İMALATLARIMIZ İSE MAXİMUM 7 GÜNDE TESLİM EDİLECEKTİR.(EĞER STOKTA YOKSA).İNCELEDİĞİNİZ TÜM BU ÜRÜNLER 2 YIL GARANTİLİDİR GARANTİ TARİHİ GEÇSEDE TEKNİK EKİBİMİZ SİZE HİZMETTEN MUTLULUK DUYACAKTIR.TEKNİK HİZMETİMİZDEN BAŞKA MARKA CİHAZLARINIZ İÇİNDE FAYDALANABİLİR DİLERSENİZ MERKEZİNİZLE YAPACAĞIMIZ TEKNİK SERVİS BAKM ANLAŞMASI İLE ARIZA RİSKLERİNDEN KURTULABİLİR TÜM CİHAZLARINIZI EFORMED GARANTİSİ İLE KORUYABİLİRSİNİZ

Hizmetler

Sağlık & MedikalFizik Tedavi MerkeziMedikalRehabilitasyon MerkeziTıbbi Cihaz
İrfanKombine Elektroterapi CihazlarıİrfanTensİrfanUltrasound
İrfanDenge TahtasıİrfanParalel barİrfanEgzersiz Merdiveni
İrfanPlates BandıİrfanEl Egzersiz HamuruİrfanEl Egzersiz Ürünleri
İrfanElektroterapi

Hizmet Bölgeleri

Tüm Türkiye

Ürünler

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Hot & Cold Pack Soft Touch - Yumuşak yüzeyli sıcak soğuk pedler

,00 TL

MSD Hot & Cold Pack Soft Touch - Yumuşak yüzeyli sıcak soğuk pedler

EFORMED MEDİKAL

MSD Hot-Cold Pack hem Sıcak hem de Soğuk Tedavide kulllanılabilir. Bu özelliğinden dolayı sıcak yastıklara ve soğuk paketlere güçlü bir alternatiftir. Çok yönlü, yeniden kullanılabilir jel paketi, etkili ve ekonomik şekilde sıcak ve soğuk terapi sağlar. MSD Hot-Cold Pack'in Kullanımı Sınırsız ve Zehisizdir. "-20C"nin altında donsa bile yumuşak kalır. MSD Hot-Cold Pack eklemleri ve kasları maksimum kaplama esnekliğiyle her açıda bağlanabilir. Sıcak suda ısıtılabilir ve Dondurucada soğutulabilir. Yumuşak dokusu sayesinde direkt deri üzerine uygulanabilir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Msd Hot & Cold Pack Standart - Sıcak soğuk pedler

,00 TL

Msd Hot & Cold Pack Standart - Sıcak soğuk pedler

EFORMED MEDİKAL

MSD Hot-Cold Pack hem Sıcak hem de Soğuk Tedavide kulllanılabilir. Bu özelliğinden dolayı sıcak yastıklara ve soğuk paketlere güçlü bir alternatiftir. Çok yönlü, yeniden kullanılabilir jel paketi, etkili ve ekonomik şekilde sıcak ve soğuk terapi sağlar. MSD Hot-Cold Pack'in Kullanımı Sınırsız ve Zehisizdir. "-20C"nin altında donsa bile yumuşak kalır. MSD Hot-Cold Pack eklemleri ve kasları maksimum kaplama esnekliğiyle her açıda bağlanabilir. Sıcak suda ısıtılabilir ve Dondurucada soğutulabilir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Hot & Cold Pack Sıcak ve soğuk Pedler

,00 TL

MSD Hot & Cold Pack Sıcak ve soğuk Pedler

EFORMED MEDİKAL

MSD Hot-Cold Pack hem Sıcak hem de Soğuk Tedavide kulllanılabilir. Bu özelliğinden dolayı sıcak yastıklara ve soğuk paketlere güçlü bir alternatiftir. Çok yönlü, yeniden kullanılabilir jel paketi, etkili ve ekonomik şekilde sıcak ve soğuk terapi sağlar. MSD Hot-Cold Pack'in Kullanımı Sınırsız ve Zehisizdir. "-20C"nin altında donsa bile yumuşak kalır. MSD Hot-Cold Pack eklemleri ve kasları maksimum kaplama esnekliğiyle her açıda bağlanabilir. Sıcak suda ısıtılabilir ve Dondurucada soğutulabilir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Msd Mambo Dynadome Bosu Topu

,00 TL

Msd Mambo Dynadome Bosu Topu

EFORMED MEDİKAL

Son zamanların popüler egzersiz hareketleri arasına giren bosu topu hareketleri ile zayıflamak, kilo vermek ve yağları yakmak çok kolay hale geldi.Bosu egzersizler özellikle karın kasları, bacak ve basen bölgelerini sıkılaştırıyor. Bosu egzersiz hareketleri yaparak metabolizmayı hızlandırıp daha hızlı yağ yakmayı sağlıyor. Yağ yakımını hızlandıran bosu ball topu hareketleri sayesinde göbek yağlarında, kalça ve basen yağlarından kolaylıkla kurtulabilirisiniz.Bosu sporu akıl ve vücudun uyumuyla birlikte yapılan denge üzerine kurulu bir egzersiz hareketleridir. Bosu topu üzerinde egzersizleri yaparken dengede kalmak önemli, top üzerinde dengeyi sağlamaya çalışırken aynı zamanda karın, bacak, kol kaslarını çalıştırıyor. Böylece karın ve kas bölgelerindeki yağların yakılmasına yardımcı oluyor. Bosu egzersiz hareketleri müzik eşliğinde evinizde yapabilirisiniz. Ancak bosu hareketlerini evinizde yapmadan önce ilk etapta bosu eğitmeni tarafından bosu egzersiz hareketlerini uygulamalı olarak eğitim almak gerekli. Bosu eğitmeni eşliğinde bosu hareketlerine başlanmalı. Çünkü istenilmeyen sakatlanmalara neden olabilirsiniz. Son günlerin popüler sporu olan bosu hareketleri yaparak göbek eritme, kalça eritme, basen eritme daha kolay olacak.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Flex Tube

,00 TL

MSD Flex Tube

EFORMED MEDİKAL

Dayanıklılık ve koordinasyonu geliştirir. Ayrıca dirsek, üst kol ve omuz kaslarının esnekliğini artırır. MSD Flex Tüp gerilebilen ve yumuşak bir malzemeden yapılmış ve bir taşınabilir ve hafif bir üründür

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Power Web Flex Grip

,00 TL

MSD Power Web Flex Grip

EFORMED MEDİKAL

MSD Power Web Flex Grip, avucunuza sığan ve benzersiz egzersizleri sayesinde ellerinizi, parmaklarınızı ve başparmak maharetini, uzatma ve güçlendirme çalışması yeteneğini sağlar. 3 farklı dirençleri mevcuttur.Parmak ve başparmak el becerisi ve gücü artırmak için bir parmak pedi bulunmaktadır. RENK/DİRENÇ Sarı - Hafif Kırmızı - Orta Yeşil - Sert

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Standart Pedal Exerciser / Pedal Egzersiz Aleti

,00 TL

MSD Standart Pedal Exerciser / Pedal Egzersiz Aleti

EFORMED MEDİKAL

MSD Simple Pedal Exerciser, yıpranmış bir kasın kuvvetini yeniden geliştirmek, Kan Dolaşımını Yükseltmek ve Kolların ve Bacakların Koordinasyonunu Arttırmak için idealdir. Bu ürün kolları çalıştırmak için bir masanın üzerinde veya bacakları çalıştırmak için yerde kullanılabilir. Portatif yapısıyla sandalye veya yatağın altında kolaylıkla saklanabilir. MSD Simple Pedal Exerciser, uygun gerilim kontrolü sayesinde ilerleyen egzersiz programları için geniş pedal direnç çeşitliliği sağlamaktadır.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Massage Roll Dikenli Masaj Rulosu

,00 TL

MSD Massage Roll Dikenli Masaj Rulosu

EFORMED MEDİKAL

Masaj, Kavrama ve Parmak Egzersizleri için kullanılır. - Aynı zamanda Kan Dolaşımını Düzenlemede, Rahatlama, Uyarıcı ve Stres Kontrolü için de kullanılabilir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Massage Ball Dikenli Masaj Topu

,00 TL

MSD Massage Ball Dikenli Masaj Topu

EFORMED MEDİKAL

Masaj, Kavrama ve Parmak Egzersizleri için kullanılır. - Aynı zamanda Kan Dolaşımını Düzenlemede, Rahatlama, Uyarıcı ve Stres Kontrolü için de kullanılabilir. - Farklı Renk ve Ebatları bulunur.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Mambo Balance Board Freeman Denge Tahtası

,00 TL

Mambo Balance Board Freeman Denge Tahtası

EFORMED MEDİKAL

Mambo Balance Board Freeman, denge eğitimi ve rehabilitasyon egzersiz için etkili bir araçtır.Vücudunuzu yuvarlak platform üzerinde durarak ve dengelemeye başlayarak ayak bilekleri ve kalça kas güçlendirebilirsiniz.Alt el sapları üst vücut dengeleme ve egzersiz için kullanılır.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Mambo Balance Board Denge Tahtası

,00 TL

Mambo Balance Board Denge Tahtası

EFORMED MEDİKAL

Rehabilitasyon Egzersizleri ve Denge Antrenmanı için çok etkili bir araçtır. Yuvarlak platformun üzerinde ayakta durun ve dengede durmaya başlayın. Bilek ve Bacak Kaslarını kuvvetlendirmek için çok iyi bir araçtır.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Mambo Balance Pad Oval Denge pedi

,00 TL

Mambo Balance Pad Oval Denge pedi

EFORMED MEDİKAL

Denge egzersizleriniz için ideal. Yumuşak yapısı dengenizi rahatlıkla sağlamanızda yardımcı olur. Ayak, ayak bileği ve bacak kaslarınızı maksimum güce kavuşturur.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Mambo Balace Pad Denge Pedi

,00 TL

Mambo Balace Pad Denge Pedi

EFORMED MEDİKAL

Bu denge pedi denge egzersizleri takviye yapmak için gerekli rahat egzersiz ortamı sağlar. Yumuşak yüzeyi dengeyi çok rahat sağlamanızda yardımcı olur. Ayak, ayak bileği ve bacak kaslarınızın maksimum çalışmasına olanak sağlar.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Mambo Balance Trainer Denge Minderi

,00 TL

Mambo Balance Trainer Denge Minderi

EFORMED MEDİKAL

Denge Antrenmanı için dizayn edilmiştir. Denge, Koordinasyon, Reaksiyon ve Hareketlilik Kabiliyetini arttırır. Kas Egzersizleri için de faydalıdır. MSD Balance Trainer, içindeki hava şişirilip söndürülerek ayarlanabilir. Bu ürün Uzanma, Çökme, Oturma ve Adımlama Hareketleri için kullanıldığı gibi Rehabilitasyonu çeşitlendirmek için diğer egzersizlerle de birleştirilebilir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Mambo AB Gym Ball MSD Pilates Topu

,00 TL

Mambo AB Gym Ball MSD Pilates Topu

EFORMED MEDİKAL

Mambo AB Gym Ball (Patlamaz) esnekliği, kuvveti, duruşu ve sırt sağlığınızı geliştirir. Bu topla çalışmak koordinasyonunuzu ve dengenizi arttırır. Fazlasıyla dayanıklı olan Mambo AB Gym Ball yeniden dizayn edilmiş, AB Ball, Hızlı Pompa, Egzersiz Tablosu, Tıpa ve Tıpa Çıkarıcısıyla sunulur.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Mambo Soft Over Ball 26 cm Pilates Topu

,00 TL

Mambo Soft Over Ball 26 cm Pilates Topu

EFORMED MEDİKAL

Msd Soft Over Ball, Pilates Antrenmanlarında Direnç Egzersizleri ve diğer Mat Egzersizleri için kullanılan 26cm'lik şişirilebilir toptur. Egzersizlerine daha iyi konsantre olmanız ve enerji katmanız için mükemmel bir araçtır. Dikkatlice söndürülerek, Başınız, Boynunuz, Ayaklarınız, Sırtınız, ... için yumuşak bir destek de olabilir. Küçük Çocukların topu şişirmesi Nefes Kapasitesini arttıracaktır.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Mambo Sitting Wedge Kamburluk Önleyici Duruş Destekleyici Yastık

,00 TL

MSD Mambo Sitting Wedge Kamburluk Önleyici Duruş Destekleyici Yastık

EFORMED MEDİKAL

Mambo Sitting Wedge , sandalyede otururken sizi dik ve düzgün duruş pozisyonuna zorlar. - Mambo Sitting Wedge şişirilerek dinamik yastık şeklini alır ve omurgayı destekler. - Sırt desteği olarak kullanılır. - Hızlı şişirme pompası dahildir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Mambo Sensair Cushion Oturma Minderi

,00 TL

MSD Mambo Sensair Cushion Oturma Minderi

EFORMED MEDİKAL

Mambo Sensair Oturma Minderi, terapistler tarafından tavsiye edilen içi hava dolu bir aktif ve dinamik oturma minderidir. Bu hava minderi taşıması kolay ve herkes için uygundur. Pompası ile birlikte gelmektedir. PVC dış yüzeyi sayesinde su ve sabun ile kolayca temizlenir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Mambo Standart Cushion Oturma Minderi

,00 TL

MSD Mambo Standart Cushion Oturma Minderi

EFORMED MEDİKAL

Mambo Standart Oturma Minderi, terapistler tarafından tavsiye edilen içi hava dolu bir aktif ve dinamik oturma minderidir. Bu hava minderi taşıması kolay ve herkes için uygundur. Pompası ile birlikte gelmektedir. Pvc yüzeyi sayesinde su ve sabun ile kolayca temizlenir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Msd Wrist Exerciser / Bilek Çalıştırıcı

,00 TL

Msd Wrist Exerciser / Bilek Çalıştırıcı

EFORMED MEDİKAL

MSD Bilek Egzersiz kullanıcı progresif direnç egzersiz sağlayan ayarlanabilir kol ve önkol antrenörü. Ergonomik olarak tasarlanmış önkol desteği doğru yerde bileğinizi tutar. Bilek ve kolu birlikte rehabilite ederken 4 pozisyona ayarlanabilir yumuşak grip bölümü ile, maksimum konfor sağlar

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Prohands Via El Geliştirme

,00 TL

Prohands Via El Geliştirme

EFORMED MEDİKAL

El sağlığını kazanmak, elleri ve parmakları güçlendirmek için çocuklar,gençler, orta yaşlılar, yaşlılar, müzisyenler tarafından kullanılır.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Power Web Combo - El / Parmak / Kol Kuvvetlendirici

,00 TL

MSD Power Web Combo - El / Parmak / Kol Kuvvetlendirici

EFORMED MEDİKAL

Power Web Combo daha fazla değer ve esneklik için, sadece kendisinde bulunan tek üründe iki farklı direnç seviyesi bulunmaktadır. Power Web Combo da diğer Power Web Serisi ürünlere aynı özel madde destekli kauçuktan yapılmış, 36cm çapında 450 gram ağırlığındadır. 6 farklı Direnç/Renk için 4 farklı Power Web Combo ürünü bulunmaktadır. Ten - Kırmızı - (Çok Hafif - Orta) Sarı - Yeşil - (Hafif - Güçlü) Kırmızı - Mavi - (Orta - Çok Güçlü) Yeşil - Siyah - (Güçlü - Ultra Güçlü)

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Digi Extend El/Parmak/Kol Kuvvetlendirici

,00 TL

MSD Digi Extend El/Parmak/Kol Kuvvetlendirici

EFORMED MEDİKAL

Digi-Extend , 5 parmağın ayrı ayrı veya birlikte extansion (parmakların açılışı) yapmasını sağlayan özgün bir terapi aletidir. Ürün Eldeki ve Ön Koldaki İç ve Dış Kas Gruplarını çalıştırarak Eklem Hareketliliğini, Koordinasyonu ve Kas Fonksiyonlarını Maksimize eder. Digi-Extend , bir veya bütün parmakların rehabilitasyona ihtiyacı olan bölgelerini hedef seçerken Açılış Mekanizması üzerine odaklanır. Hastalar, sakatlıktan kurtulmak ve egzersizlerini en iyi şekilde yapabilmek için kolaylıkla direnç seviyesini değiştirebilir ve özel egzersizler için el pozisyonlarını çeşitlendirebilirler. Ürün yüksek teknoloji, konforlu ve kullanması kolaydır. 4 farklı dirençte olması kas veya eklemlerin güçlenerek çalışmaya devam etmesini sağlar.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD Flex Ion - El-Permak Güçlendirme Yayı

0,00 USD

MSD Flex Ion - El-Permak Güçlendirme Yayı

EFORMED MEDİKAL

MSD Flex Ion parmak güçlendirme için kullanılan yaylı butonlardan oluşan bir üründür. Kademeli dirençleri ile 6 farklı rengi vardır. Kullanımı ergonomiktir. Bu yüzden tedavide istikrar sağlar.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Lenf Ödem Cihazı - Dr Life - Pnömatik Kompresyon - Selülit Giderici - Yağ yakıcı - Dolaşım Desteği

0,00 TL

Lenf Ödem Cihazı - Dr Life - Pnömatik Kompresyon - Selülit Giderici - Yağ yakıcı - Dolaşım Desteği

EFORMED MEDİKAL

OTOMATİK KAN DOLAŞIMI DÜZENLEYİCİ MAREF DOCTOR LIFE 2003V3 EFORMED Sistemin Özellikleri -Otomatik çalışma butonu -Dokunmatik tuş takımı -Kan dolaşımı ve masaj modu seçim butonu -Ayak, alt baldır, diz ve üst baldır seçimi -Digital basınç sensörü tarafından setlenen hassas bölmeli basınç Hava Basınçlı Tedavi -Tüm insan vücudu düzgün lenf ve kan dolaşımı sayesinde düzenlenmektedir. -Doctor Life Sistemi çeşitli hastaların rahatsızlıklarında metabolizmayı, lenf ve kan dolaşımını düzenleyerek iyileşmeye yardımcı olur. -Doctor Life Sistemi hava bölmeciklerinden ve hava pompasından oluşarak hava basıncıyla masaj etkisi yapar. Ev kullanımı için Temel Fonksiyonlar :Pompa Görevi (Şişirme ve indirme görevi) Pompa fonksiyonu basınç hareketiyle genişleyen her kılcal damar oksijeni çoğalmış temiz kanın tüm insan vücuduna dağıtılmasına yardım eder ve vücutta çoğalmış zararlı birikintilerin temizlenmesini sağlar (kolesterol, laktik asit, vs.) Masaj Etkisi Yumuşak hava basıncıyla selülitli veya sıvı birikmiş bölgelere , sertleşmiş ve yorgun kaslara arka arkaya masaj yapar. Egzersiz etkisini artırır. Eğer egzersiz öncesi ve sonrası kullanıldığında yumuşak bir ısınma benzeri etkisi olur. Stretching Etkisi Manşonlar bel, bacak ve kollara basınç uyguladığında tabi olarak gerilirler. Derin Soluma Etkisi (Karından soluma) Cihazın kullanımı esnasında kullanıcı farkında olmadan derin soluma yapar. Bel Manşonu Etkisi Bel ağrısı, bağırsak çalışması, karın yağlarının erimesi (selülit) ve kalçanın çalışması için yararlıdır. Evde kullanımı *Doctor Life iyi bir postur ve dik duruş için çok etkilidir. *Basınç 20-80 mmHg 15 dakika kullanımı uygundur. Fakat basınç şiddeti ve zaman doktor talimatı ve kullanıcının kontroluyla ayarlanabilir. *Cihazı yeni kullananlara alçak basınçta 5 dakika kullanma tavsiye edilir. Kullanıcı hastanın durumuna ve doktor tavsiyesine göre yavaş yavaş artırabilir. *Doctor Life cihazını en iyi etkiyi almak için sık sık kullanınız. *Kalp krizini önlemek için sadece tek kol manşonu kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü kol kalbe yakın bir bölgededir. Bu nedenle iki kol manşonunu aynı anda kullanmamak gerekmektedir. İki kol manşonu aynı anda doktor veya bir yardımcının kontrolünde kullanılması tavsiye edilir. *Lütfen derin nefes alınız. Manşonların her odacığının şişmesi ve inmesi ritmine uygun bir şekilde uygulayınız (Karından soluma). Doctor Life cihazının hızı nabız atım hızına göre uyarlanmıştır. Odacıklar şişerken soluk verin,diğer odacık şişmeden önce soluk alın. Sonra diğer odacık şişmeye başladığında tekrar soluk verin. Böylece Doctor Life cihazının etkisi çok daha fazla olacaktır. *Doctor Life cihazının egzersiz veya streching öncesi ve sonrasında kullanımı çok olumlu sonuçlar verir. ESTETİK ETKİLERİ (Zayıf bir vücud ve mükemmel bir ten için) 1.Vücudun rahatlaması (Isı) Tedavi öncesi vücudu ısıtarak rahatlatmak için saunaya benzeyen sıcak tedavi yöntemi vücudu rahatlatır. Isı tedavi ekipmanları olarak hot pack, sıcak havlu kullanılır. Bu uygulamalarla vücut yeteri derecede ısıtılıp rahatlatılmıştır. 2.Lenf ve kan dolaşımı (Hava Basıncı) Vücudun yeteri derecede rahatlamasından sonra lütfen 2.adımı uygulayınız. 2.adımın temel amacı; lenf ve kanın tüm vücutta dolaşımına yardım etmektir. İnsanlar tüm vücutlarını aktif bir şekilde çalıştırmazlarsa sağlıklı bir vücuda ve güzel bir cilde sahip olamazlar. Yavaş kan dolaşımından dolayı vücudun yavaş çalışması çeşitli hastalıklara ve gereksiz fazla yağ oluşumuna neden olur. O zaman bu adım çok faydalıdır. Doctor Life cihazı bu tedavide üstün özelliğe sahiptir. Doctor Life Cihazının Etkisi Selülit Giderme Zararlı yağlar, selülit genellikle kalçada, bacaklarda,karın, kollarda lenflere yakın bölgelerde oluşur bu nedenle lenf sistemi büyük sorun yaşar. Doctor Life kan dolaşımıyla selülitleri giderir ve yapay olarak lenflere boşaltır. Özellikle lenf damarları çok zayıftır. Doctor Life yumuşak havayla basınç tedavisinde çok etkilidir. 3.Yağ yakımı Doctor Life kan dolaşımın artırarak vücudun ısısını yükseltir böylece gereksiz yağların erimesini sağlar ve aynı zamanda gergin kaslara masaj yapar. 4.Konsantrasyon yönetimi Bu bölümü genellikle fizyoterapistler kullanır. Alçak frekans, ultrason, akupunktur. 5.Destek Egzersiz, uygun diyet tedavisi, Doctor Life sistemi Sonuç Eğer dikkatsizce yukarıdaki uygulamalardan biri yapılmazsa estetik programı eksik ve etkisiz olur. Doctor Life cihazını yukarıda açıkladığımız her bölümün etkisini artırmak için kullanabiliriz. Özellikle 2 . bölümde en belirgin etkiyi görebiliriz. Şu anda estetik merkezlerinde Doctor Life cihazı estetik ve kan dolaşımı için kullanılan temel cihazlardan biridir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - SİLİKON TABANLIK

0,00 TL

SİLİKON TABANLIK

EFORMED MEDİKAL

Endikasyonları: Pes planus, plantar pain, heel pain/heel spurs, metatarsaigia, neuromas, genel topuk ağrıları şok absorbe edici olarak plantar faiit fat padin ağrılı durumları artralji Özellikleri: Yoğunluk yapısı ayak anatomisine göre düzenlenmiş olduğu için ayak tabanına uyumu arttırarak hassas ve kemikli bölgeleri korur, yürüme, koşma ve atlama gibi dinamik faaliyetlerde kalça,diz ve ayak bileği eklemlerine yönelik darbeleri önler.% 100 silikon ve hypoallerjeniktir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MANTAR TABANLIK

0,00 TL

MANTAR TABANLIK

EFORMED MEDİKAL

Ayakta oluşan düz tabanlıkta dengeli ve konforlu bir yürüyüş sağlar.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD EGZERSİZ BANDI (THERA BAND)

0,00 TL

MSD EGZERSİZ BANDI (THERA BAND)

EFORMED MEDİKAL

Thera-Band egzersiz bantları düşük maliyetli,taşınabilir ve uzun ömürlü egzersiz ürünleridir. Thera-Band egzersiz bantları latexten imal edilmiş kuvvet,mobilite ve esnekliği geliştirmek üzere dizay edilmişlerdir. Bilimsel temellere dayanan egzersizler yaralanmaların rehabilitasyonunda,yaşlı bireylerin fonksiyonel kapasitelerini arttırmada,kronik hastalıklarda yada sporcularin performanslarını arttırmada kullanılabilmektedir. Sarı,KırmızıYeşil,Mavi,Siyah,Gri olarak kolaydan zora sıralanan bantlar progresif çalışmalara imkan verir. Bantlarda meydana gelen direnç miktarı bandın dinlenme uzunluğunun iki katına çıkarılması ile oluşan kuvvete göre belirlenmiştir. Örneğin 50cm uzunluğundaki kırmızı renkli bant 100 cm’e ulaşacak kadar gerildiğinde %100 gerginliğe ulaşmış olur bu durumda direnç 1.8kg düzeyindedir. 150 cm fiyatı verilmiştir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Masaj Koltuğu

0,00 TL

Masaj Koltuğu

EFORMED MEDİKAL

Evinizde,ofisinizde ve arabanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.12 V İle çalışır.Çakmak soketlidir.7 adet motoru vardır böylelikle vücudunuzdaki 7 farklı noktaya masaj yapabilir.1 adet ıstma rezistansı vardır.Termostatik koruma sayesinde ektra güvenlik sağlar.Çok Fonksiyonlu kumanda yardımı ile farklı masaj ve ısıtma ayarı yapılabilir.Kaliteli polyster kumaştan üretilmiştir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - KATLANABİLİR KATLANDIĞINDA 25,5 CM KALINLIĞINDA OLAN KOŞU BANDI

0,00 TL

KATLANABİLİR KATLANDIĞINDA 25,5 CM KALINLIĞINDA OLAN KOŞU BANDI

EFORMED MEDİKAL

KATLANDIĞINDA SADECE 25,5 CM KALINLIĞINDA OLAN WHITE 700II EN KÜÇÜK EVLERDE BİLE SPOR İMKANI SUNAR. MOTOR GÜCÜ: 2 AV YÜRÜYÜŞ ALANI: 40X120 CM GÖSTERGE TİPİ: TEK PENCERELİ LCD GÖSTERGE GÖSTERGE BİLGİLERİ: HIZ,ZAMAN,MESAFE,KALORİ,NABIZ,PROGRAM BİLGİSİ HIZ:1-12 KM/H 24 HAZIR PROGRAM + 1 MANUEL PROGRAM CİHAZ KURULU EBATLARI: 163X73X120CM

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - KOL ASKISI

0,00 TL

KOL ASKISI

EFORMED MEDİKAL

Humerus ve ön kol kırıklarında,omuz çıkıklarında, kolun askıya alınması için, sabitlemek için, rehabilitasyon amaçlı operasyonlardan önce ve sonra, destek gerektiren durumlarda kullanılır.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Yoga Seti

0,00 TL

Yoga Seti

EFORMED MEDİKAL

Yoga Matı: Yumuşak, emici ve rahattır Soğuk zeminden yalıtım sağlar Yer pozisyonları için sabit, kaymayan bir zemin olur Dayanıklı,hafif, saklama ve taşıma için rahattır Yoga Destekleri: Vücut esnekliğinize göre yoga egzersizini ayarlar Gerinme hareketlerini güçlendirir En uygun vücut hizasını sağlar Doğru pozisyonun alınmasına yardımcı olur Hafif ve taşıma için uygundur Uzun süre kullanımda bile eğilip bükülmeyecek özel bir köpükten üretilmiştir Yoga Bandı: Güçlü, yumuşak dokunuş, kolay tutunma, cilde uyumlu ve rahat bir klipse sahiptir Egzersizlerinizi çok daha rahat kılar Yeni başlayanlar için çok faydalıdır Pozisyonlardan azami faydanın sağlanmasına imkan tanır ve uzanamadığınız ya da uzun süre pozisyonunuzu koruyamadığınızda eklemlerinizi kavramanızı sağlar Malzeme: %100 pamuk; renk: siyah Hafif ve taşıma için uygundur Kaymaz Temizleme açısından rahattır. Yoga göz bandı: Derin gevşeme için olanak sağlar

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - MSD EL EGZERSİZ TOPU - SQUEEZE BALL

0,00 TL

MSD EL EGZERSİZ TOPU - SQUEEZE BALL

EFORMED MEDİKAL

El Egzersiz Topu (Yuvarlak) Squeeze Ball İster romatizmal bir hastalık sebebiyle elleri ile yaptığı işlerde ağrı çeken biri olun, ister yaşlılık nedeniyle gücünü kaybetmiş biri, el rehabilitasyonuna yönelik ürünler ile bu problemlerin üstesinden gelmeniz mümkündür. El egzersiz topları el ve el bileğinde kavrama kuvveti, hareket açıklığı ve kavrama inceliği ile ilgili kayıpları gidermek için kullanılır. Doktorlar özellikle el ameliyatları sonrası tavsiye etmektedirler. El egzersiz topları ön kol ve parmakların kuvvet ve beceri kazanımında kullanılmaktadır. Fizik tedavi uzmanları bu ürünleri özellikle parmak koordinasyonu, kas güçlendirme, kan dolaşımının düzenlenmesi, stress kontrolünde kullanmaktadırlar. post-operative/post-traumatic ellerini ve kollarını rehabilite. İnme sonrası eller, kollar ve omuzlar geri yükleme işlevi romatizmalı parmaklar, eller ve bileklerde ağrı ve sertliği azaltmak gergin, boğaz kasları gevşer ve stresi azaltır. yaşlanmada elleri ve kolları güçlendirmek amacıyla kullanılır. 5 farklı direnci(renk renk ayrılmış biçimde)vardır. Mevcut renkler / Dirençler: sarı, kırmızı, yeşil, mavi ve siyah.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - KINESIOLOGY TAPE ORIGINAL NASARA - KINESIO AĞRI BANDI

0,00 TL

KINESIOLOGY TAPE ORIGINAL NASARA - KINESIO AĞRI BANDI

EFORMED MEDİKAL

Ürün Bilgisi : Özellikler - Lateks içermeyen, hipoalerjenik, pamuklu ve lifli bant - Akrilik ve sıcaklıkla aktif hale gelen arka yüzey - Uzunluğunun %30-40’ı oranında esneme payı - Hiçbir ilaç ya da kimyasal içermez - Vücut derisi ile neredeyse aynı kalınlık ve ağırlıktadır. - Giyinmeye engel olmaz. - Havuzda ve duşta rahatça kullanılabilir, suya dayanıklıdır. - Renkler: bej, siyah, mavi,pembe - Giyinmeye engel olmaz. - Spor esnasında meydana gelen yaralanmalar ve genel olarak kas ağrılarını tedavi eder. - Kan dolaşımını ve iyileşme sürecini hızlandırır. - Lenfatik sistem aktivasyonunu artırır. - Proprioseptif uyarıyı artırır. - Kas tonusunu düzenler. - Eklem ve kaslara ek güç sağlar. - Yaralanmaları ve yorgunluğu engeller. - Kas performansını arttırır.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - STIM TEC2 TENS EMS CİHAZI

0,00 TL

STIM TEC2 TENS EMS CİHAZI

EFORMED MEDİKAL

StimTec Combo ™ mikro bilgisayar kontrollü birim rehabilitasyon ihtiyaçlarına en uygun kanıtlanmış tedavileri birleştirir.NMES stimülasyon yedi farklı modu olan FDA Onaylı elektronik kas uyarıcıdır. Eğer satın alabileceğiniz en iyi profesyonel Muscle Stimulator arıyorsanız, BRUTE StimTec Combo ™ aradığınız çözümdür. BRUTE StimTec Combo ™ çok basit ve kullanımı kolaydır. Bir sporcu için, yaralanmalar ve burkulmalar yaşam ve iyileşme bir parçası önemli bir süreçtir. Sadece kaslar ve damarların tamamen iyileşmesini sağlamak için hızlı, ama aynı zamanda doğal olmalıdır. Özellikler • 2 kanallı (4-Kurşun) dijital Pro kombinasyon uyarıcısı • 4 ayrı kanal için kalın-göstergesi renk kodlu kablolar • Geniş LCD Ekran • Her Kanal için Yoğunluk Kontrolleri • Tedavi Lock-Out • Koruyucu Taşıma Çantası. • Lock Key: Seçilen tedavi parametrelerini kaydeder ve diğer herhangi bir girişi kilitler • Ömür Boyu Garanti Aksesuarlar • Kurşun Teller • Self-sopa Hipoalerjen Tek Elektrotlar • Kullanım Kılavuzu • Taşıma Çantası

EFORMED MEDİKAL

EFORMED MEDİKAL

(0232 ) 425 08 08

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - İzmir de Bobath Yatağı

0,00 TL

İzmir de Bobath Yatağı

EFORMED MEDİKAL

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - En Ucuz Ultrason Cihazı

0,00 TL

En Ucuz Ultrason Cihazı

EFORMED MEDİKAL

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - İzmir de Ultrason Cihazı

0,00 TL

İzmir de Ultrason Cihazı

EFORMED MEDİKAL

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir

En Ucuz Elektroterapi Cihazı

EFORMED MEDİKAL

Bilgi için 02324250808i Arayınız

İzmir de Elektroterapi

EFORMED MEDİKAL

Bilgi İçin 0232 4250808i arayınız

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - En Ucuz Hotpack Pedi

0,00 TL

En Ucuz Hotpack Pedi

EFORMED MEDİKAL

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - İzmir de Hotpack Pedi

0,00 TL

İzmir de Hotpack Pedi

EFORMED MEDİKAL

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - İzmir de Tens Cihazı

0,00 TL

İzmir de Tens Cihazı

EFORMED MEDİKAL

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

ELEKTROTLAR

EFORMED MEDİKAL

TOPLU ALIMLAR İÇİN FİYAT SORUNUZ

ESWT- BTL SWT 6000 TOPLINE

EFORMED MEDİKAL

Shockwave therapy Shockwave tedavi; tenisçi dirseği, koşucu dizi, omuz tendon kalsifikasyonu (omuz ağrısı) ve aşil tenton ağrı gibi koşulların tedavisi için kullanılan yeni bir tekniktir.Geleneksel fizyoterapi ile tedavisi zorlaşacaktır. Şok dalgası tedavi sırasında neler olur? Shockwave tedavi sırasında, yüksek yoğunluklu ses dalgası vücut dokuları ile etkileşime girer.Bu neovaskülarizasyonunun büyümesinin, kronik inflamasyon ters, kollajen stimülasyonu ve kalsiyum birikmesinde azalma gibi yararlı etkilerin zincirleme reaksyonuna olanak sağlar. Shockwave tedavisinin faydaları : Klinik çalışmalar raporu başarı oranı% 75 üstünde Shockwave tedavisi mükemmel bir maliyet ve etkinlik oranına sahip Kronik ağrı, omuz, sırt, topuk, diz ya da dirsek için non-invaziv bir çözüm Şok dalga tedavisi kanıtlanmış tıbbi etkileri ile yeni teknoloji getiriyor. Herhangi anesteziye veya ilaca ihtiyaç duyulmuyor. Hiçbir yan etkisi yok Başlıca uygulama alanları: ortopedi, rehabilitasyon, spor hekimliği

ÖLÇÜM ALETLERİ- DİNAMOMETRE

EFORMED MEDİKAL

PARMAK DİNAMOMETRESİ

ÖLÇÜM ALETLERİ- DİNAMOMETRE

EFORMED MEDİKAL

DİJİTAL DİNAMOMETRE

ÖLÇÜM ALETLERİ-HİDROLİK DİNAMOMETRE

EFORMED MEDİKAL

DİNAMOMETRE / HİDROLİK DİNAMOMETRE

DR.LIFE PNÖMATİK KOMP.- DOCTOR LİFE DL-2002-B

EFORMED MEDİKAL

1. Cihaz 220 V,50 Hz. Şehir cereyanı ile çalışmaktadır. 2. Cihaz kullanımı hafif düzeyde masaj işlemini öngördüğünden masaj amaçlı elektrik veya diğer materyaller kullanılmamaktadır. 3. Cihaz basınç kontrolü ve masajın sertlik düzeyi kontrol özelliklerine sahiptir. 4. Yere yatar vaziyette de kullanılabilir. 5. Manşonları kısmi olarak da kullanılabilir. 6. Hastanın semptomlarına göre kullanım şekli ve süresi ayarlanabilir. 7. Cihaz üzerinde iki adet koruyucu devre bulunmaktadır. 8. Cihaz çalışma süre aralığı 0-30 dakika arasıdır. 9. Cihazın uyguladığı basınç aralığı 10-200 mmHg. arasıdır. 10. Cihazın ağırlığı 5.6 Kgdır. 11. Cihazın güç tüketimi 26 Wdır. 12. Cihazın ebatları 245 x 110 x 180 mmdir

DR.LIFE PNÖMATİK KOMP.

EFORMED MEDİKAL


OTOMATİK KAN DOLAŞIMI DÜZENLEYİCİ MAREF DOCTOR LIFE 2003 V3 EFORMED Sistemin Özellikleri -Otomatik çalışma butonu -Dokunmatik tuş takımı -Kan dolaşımı ve masaj modu seçim butonu -Ayak, alt baldır, diz ve üst baldır seçimi -Digital basınç sensörü tarafından setlenen hassas bölmeli basınç Hava Basınçlı Tedavi -Tüm insan vücudu düzgün lenf ve kan dolaşımı sayesinde düzenlenmektedir. -Doctor Life Sistemi çeşitli hastaların rahatsızlıklarında metabolizmayı, lenf ve kan dolaşımını düzenleyerek iyileşmeye yardımcı olur. -Doctor Life Sistemi hava bölmeciklerinden ve hava pompasından oluşarak hava basıncıyla masaj etkisi yapar. Ev kullanımı için Temel Fonksiyonlar Pompa Görevi �(Şişirme ve indirme görevi) Pompa fonksiyonu basınç hareketiyle genişleyen her kılcal damar oksijeni çoğalmış temiz kanın tüm insan vücuduna dağıtılmasına yardım eder ve vücutta çoğalmış zararlı birikintilerin temizlenmesini sağlar (kolesterol, laktik asit, vs.) Masaj Etkisi Yumuşak hava basıncıyla selülitli veya sıvı birikmiş bölgelere , sertleşmiş ve yorgun kaslara arka arkaya masaj yapar. Egzersiz etkisini artırır. Eğer egzersiz öncesi ve sonrası kullanıldığında yumuşak bir ısınma benzeri etkisi olur. Stretching Etkisi Manşonlar bel, bacak ve kollara basınç uyguladığında tabi olarak gerilirler. Derin Soluma Etkisi (Karından soluma) Cihazın kullanımı esnasında kullanıcı farkında olmadan derin soluma yapar.

HOTPACK-COLTPACK-STANDART 6 DİLİMLİ HOTPACK-imalat

EFORMED MEDİKAL

İÇİ İTHAL SİLİKAT OLUP DIŞ KISMI KENDİ İMALATIMIZDIR.BİZDEN KAYNAKLANAN HATALARA KARŞI YENİSİ İLE DEĞİŞİM GARANTİLİDİR.

HOTPACK-COLTPACK

EFORMED MEDİKAL

BOYUN PEDİ-imalat
İÇİ İTHAL SİLİKAT OLUP DIŞ KISMI KENDİ İMALATIMIZDIR.BİZDEN KAYNAKLANAN HATALARA KARŞI YENİSİ İLE DEĞİŞİM GARANTİLİDİR.

C.P.M - ORMED-ARTROMOT - K3 Diz ve Kalça

EFORMED MEDİKAL

Genel Özellikleri Hareket Alanı (ROM) ARTROMOT –K4 Ekstansiyon / Fleksiyon “diz” -100 / 00 / 1250 Ekstansiyon / Fleksiyon “kalça” 00 / 100 / 1000 * Artrotomi, * Artroskopi, * Sabit osteosentez * Meniscectomi * Total diz / kalça protezleri * ACL / PCL yeniden yapımı * Narkoz altında eklem hareketliliği * Cerrahi müdahale edilmiş kırıklar ve yalancı artrozlar * Otolog kondrosit nakli (ACT)

C.P.M.(Continius Passive Motion)

EFORMED MEDİKAL

Genel Özellikleri Ekstansiyon / Fleksiyon “diz” -100 / 00 / 1200 Ekstansiyon / Fleksiyon “kalça” 00 / 70 / 1150 * Sinovektomi ve artroliz kombinasyonlarıyla birlikte artrotomi ve artroskopi prosedürleri, * Anestezideki hastaların eklemlerinin çalıştırılmasını takiben tedavilerde, * Kırıkların ve yalancı artrozların cerrahi tedavisinde, * Egzersiz – durağan osteosentez * Eklem yerinde yumuşak doku üzerinde operasyon * Patellectomi * Düzeltici osteotomi * Meniscectomi * Total diz / kalça protezleri * ACL / PCL yeniden yapımı * Karmaşık diz cerrahisi, * Eklemsel kıkırdak cerrahisi

TENS CİHAZI -4 KANALLI TENS

EFORMED MEDİKAL

4 KANALLI PROFESYONEL TENS+EMS CİHAZI Tek bir şık cihazda TENS ve EMS tedavi Ağrı kesici ve kas stimülasyonu için çok yönlü ürün 4 ÇIKIŞ 8 ELEKTROT DETAYLI BİLGİ İÇİN KOPYALAYIP ADRES SEKMESİNE YAPIŞTIRIN http://www.betterlifedevices.com/dualstim.asp

TENS CİHAZI

EFORMED MEDİKAL

PORTATİF ELEKTROTERAPİ-U.S.A.
TAŞINABİLEN TEK PROFESYONEL KOMBİNE ELEKTROTERAPİ CİHAZI IFT + TENS + EMS Combo YAPI KREDİ KARTINA 5 TAKSİT detaylı bilgi:http://www.betterlifedevices.com/allstim.asp

TENS CİHAZI -KLİNİK TİPİ

EFORMED MEDİKAL

EFORMED MEDSTİM 4 KANALLI TENS-STİMULATÖR

TENS CİHAZI -KLİNİK TİPİ

EFORMED MEDİKAL

SKYLARK SD-980
Güç kaynağı: işletilen 9 V pil veya AC adaptör ile Kanallar: 4 kanal Akımı: 0-52 mA (max), standart yük 500 Ω Dalga Şekli: Asimetrik Bi-faz kare dalga Modları: altı modları B: Burst C: Sürekli M: Modülasyon D: D-yoğun ve Dağılın darbe SD-Strength-Süresi Modülasyonu IFC: 14 KHz taşıyıcı frekansı ile C türü Timer ayarı: 10, 20, 60 dakika, ntinuous Boyutları: 66x176 mm x208 Ağırlık: yaklaşık 600 gram

TENS CİHAZI -KLİNİK TİPİ

EFORMED MEDİKAL

CARCİ FESMED IV Dört kanallı TENS/FES Cihazı
Genel Özellikleri * Kişisel yoğunluk ayarının yapılmasını sağlayan 4 bağımsız kanal * TENS / Standart, Burst, VIF, VTF, VLF modları * FES / Syncronous, sequencial, alternate ve reciprocate modları * 120 mA çıkış gücü * 1-60 dk. zamanlayıcı * Hazır tedavi protokolleri Standart Aksesuarlar * 8 Adet Karbon elektrod * 4 Adet Elektrod bağlantı kablosu

TENS CİHAZI -CARCİ TENSMED IV 4 Kanallı Klinik Ten

EFORMED MEDİKAL

Birbirinden bağımsız çalışan 4 adet kanal Akım çıkış şiddeti en az 80 mA Cihazın tedavi süresi 10 ile 60 dakika arasında 10 ar dakika ara ile ve süresiz olarak ayarlanabilmeli ve ayarlanan tedavi süresi sonunda cihaz akım çıkışını kesmekte TENS / Standart Frekans: 5-100 Hz Impulse: 50-300 ms TENS / Burst: Frekans: Sabit 100 Hz e ayarlanmış şekilde 2 Hz Kesikli Impulse: 50-300 ms Cihazla birlikte aşağıdaki aksesuarlar verilmelidir. - Lastik elektrot (4,5x5 cm) 8 adet - Elektrot bağlantı kablosu 4 adet - Güç kablosu 1 adet - Kullanım kılavuzu 1 adet

TENS CİHAZI -HOMETECH MARKA 4 KANALLI TENS-STİMULA

EFORMED MEDİKAL

TENS-EMS-COMPEX-CEFAR / KLİNİK TİPİ

TENS CİHAZI -IMPULSE 2000

EFORMED MEDİKAL

2 kanallı Asimetrik bifazik Akım formu 0-80 mA arasınında mA cinsinden 50-250 msec arasında İmpulse With(Pozitif alım verme Periyodu) cinsinden akım şiddeti ayarlanabilir. Sürekli tedavi süresi 2 saniyede 8 pulseli(8 kesikli)burst(patlama)frekansı kullanabilmek mümkümdür. Frekasnsı 2-1250Hz arasında ayarlanabilir. %50 mödülasyon periyodunda çalışabilir. 3 farklı modülasyon çeşidi bulunur.(Burst,Constant;Modulated) Portatif ve klinik kullanımına uygundur. 99x70x25mm ebadında NOT:CİHAZIMIZ U.S.A MALIDIR KESİNLİKLE ÇİN MALI DEĞİLDİR

TENS CİHAZI

EFORMED MEDİKAL

EVERYWAY EV-507
Everyway EV-507D Dijital TENS/EMS Cihazı : Birbirinden Bağımsız 2 Kanallı 9V pil ile çalışır Dijital Ekran Tuşkilidi Fonksiyonu ve Koruyucu Kapak Zaman Ayarlı Burst-Continius-Modülasyon-Stimilasyon Akımları Şık Taşıma Çantası

TENS-EMS-COMPEX-CEFAR

EFORMED MEDİKAL

EVERYWAY EV-N 602
Everyway N602 TENS Cihazı : Birbirinden Bağımsız 2 Kanallı 9V pil ile Çalışır Tedavi Süresi Ayarlı ( 15 dk-30 dk-Sürekli ) Burst-Continius-Modülasyon Akımları Asimetrik Bifazik Dalga Formu Şık Taşıma Çantası

TENS CİHAZI

EFORMED MEDİKAL

EMS-COMPEX-CEFAR / TENS / EVERYWAY EV-N 604
Everyway N604 SD TENS Cihazı Birbirinden Bağımsız 2 Kanallı 9V pil ile Çalışır Tedavi Süresi Ayarlı ( 15 dk-30 dk-Sürekli ) Burst-Continius-Modülasyon-SD1-SD2 Akımları Asimetrik Bifazik Dalga Formu Şık Taşıma Çantası

TENS CİHAZI

EFORMED MEDİKAL

EMS-COMPEX-CEFAR / COMPEX / COMPEX ENERGY
COMPEX ENERGY Performansınızı artıracak,sizi formda tutacak,ya da sadece iyi hissetmenizi sağlayacak elektro-stimülatör. Compex Stimülatörleri tekrar formunuza kavuşmanız,kas gücünüzü geliştirmeniz,vücudunuzun bakım ve sağlıklı kalmanız için vazgeçilmez partnerinizdir.Compex bilim takımı tarafından terapistler ve en iyi sporcular ile işbirliği içinde geliştirilen son teknoloji sayesinde,Compexin spesifik programları tüm beklentilerinizi ve gereksimlerinizi karşılar.Bu çalışmanın sonucunda,gerçek ve gözle görülür sonuçlara hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Cihazda 3 ana program bulunur: ESTETİK,SPOR,SAĞLIK(AĞRI)

TENS CİHAZI

EFORMED MEDİKAL

EMS-COMPEX-CEFAR / COMPEX / COMPEX VİTALİTY
COMPEX Vitality Yaşınız ne olursa olsun genç hissedin ve görünün.Sağlıklı ve fit kalın. COMPEX Vitality sağlıklı ve fit olmanızı sağlar,günlük aktiviteleriniz içinde daha iyi performans ve güçlü olmanız için özel programlarla dizayn edilmiştir. 7 ayrı bölgede stimülasyon imkanı sunar. 5 farklı gelişim seviyesi mevcuttur. 6 program kategorisi bulunur: rehabilitasyon,ağrı,vasküler,fitness, estetik ve masaj

TRAKSİYON

EFORMED MEDİKAL

GYMNA-UNIPHY(Belçika) / GYMNA 460 BEL-BOYUN TRAKSİYON CİHAZI
ESNEK VE ÇOK SAĞLAM İPİ İLE SESSİZ VE ÇOK UZUN SÜRELİ ÇALIŞMA İMKANI SAĞLAR.ÇELİK TELLİ CİHAZLARIN İÇ KISIMDA RULMANLARA KASNAKLARA VE AĞIRLIK SENSÖRLERİNE VERDİĞİ ZARARLARIN HİÇBİRİNİ VERMEDİĞİ İÇİN CİHAZIN ARIZA RİSKİ MİNİMUMA İNDİRİLMİŞTİR. *HER YÖNE DÖNEBİLEN BAŞ KISMI SAYESİNDE CİHAZ HEM SERVİKAL HEM LOMBER ÇEKİMDE KULLANILABİLDİĞİ GİBİ MONTAJIDA YERİNİZE UYGUN OLARAK YAPILABİLİR. *KULLANIMI ÇOK KOLAYDIR VE TUŞLAR KULLANICILARA DANIŞILARAK TASARLANDIĞI İÇİN ERGONOMİKTİR CİHAZIN AYARLANMASI ÇOK AZ VAKTİNİZİ ALIR *CİHAZ SESLİ OLARAK SİZİ UYARIR PROGRAM GEÇİŞLERİNİ YAPTIĞINIZ YALNIŞLIKLARI TEDAVİ BİTİMİNİ VS. SİZE GÖRSEL VE İŞİTSEL OLARAK BİLDİRİR. *KULLANILAN TÜM KOMPENENTLER GYMNA (BELGİUM) KALİTESİYLE GÜVENCEMİZ ALTINDADIR *CİHAZIN İÇ AKSAMLARININ SAĞLAMLIĞI KADAR DIŞ KISMIDA ÖNEMLİDİR BU YÜZDEN CİHAZIMIZIN TUŞ TAKIMI SIVI TEMASLARINI İÇERİYE GEÇİRMEMEK ANTİSTATİK FIRIN BOYA CİHAZINIZIN İLK GÜNKÜ GÖZALICI GÜZELLİĞİNİ YILLARCA KORUMAK İÇİN TASARLANMIŞTIR

EL REHABİLİTASYONU

EFORMED MEDİKAL

EL REH.MASALARI / JUNIOR TABLE

EL REHABİLİTASYONU

EFORMED MEDİKAL

EL REH.MASALARI / STANDART TABLE

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - EL REHABİLİTASYONU

,00 TL

EL REHABİLİTASYONU

EFORMED MEDİKAL

Theraflex egzersiz hamuru ile egzersiz yapıldıkça zayıf olan kavramayı güçlendirir. Kokusuz, leke yapmaz ve hastanın elllerinde herhangi bir kalıntı bırakmaz. Theraflex hamur hipoalerjeniktir. Toksit madde ve lateks içermez. Therafleks hamurun beş farklı direnci mevcuttur. 85 gramlık kolay açılabilir plastik kaplardadır.

EL REHABİLİTASYONU

EFORMED MEDİKAL

HANDMASTER HARD-MSD
HANDMASTER BİR FİZYOTERAPİSTİN BULUŞUDUR VE HEM EXTANSÖR HEMDE FLEXÖR KASLARI ÇALIŞTIRMAKTADIR EL REHABİLİTASYONU İÇİN MÜKEMMEL SONUCLAR ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜN 3 SERTLİK DERECESİ VARDIR YUKARIDAKİ LİNKTEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

EL REHABİLİTASYONU

EFORMED MEDİKAL

HANDMASTER MEDİUM-MSD
HANDMASTER BİR FİZYOTERAPİSTİN BULUŞUDUR VE HEM EXTANSÖR HEMDE FLEXÖR KASLARI ÇALIŞTIRMAKTADIR EL REHABİLİTASYONU İÇİN MÜKEMMEL SONUCLAR ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜN 3 SERTLİK DERECESİ VARDIR YUKARIDAKİ LİNKTEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

EL REHABİLİTASYONU

EFORMED MEDİKAL

HANDMASTER SOFT-MSD
HANDMASTER BİR FİZYOTERAPİSTİN BULUŞUDUR VE HEM EXTANSÖR HEMDE FLEXÖR KASLARI ÇALIŞTIRMAKTADIR EL REHABİLİTASYONU İÇİN MÜKEMMEL SONUCLAR ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜN 3 SERTLİK DERECESİ VARDIR YUKARIDAKİ LİNKTEN MSD NİN DİĞER ÜRÜNLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ

KDD.MİCROWAWE

EFORMED MEDİKAL

BETTER LIFE DEVICES / KISA DALGA SSD DELUXE
GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNE SAHİP EN UYGUN FİYATLI KISA DALGA CİHAZI UYGUN FİYATLAR İÇİN ARAYINIZ.

ULTRASON CİHAZI

EFORMED MEDİKAL

BETTER LIFE DEVICES / JUS-2
KONTROL ELİNİZDE DİJİTAL ULTRASOUND BAŞLIĞI İLE GÜÇ KONTROLÜ DEVAMLI VE KESİKLİ ÇALIŞABİLİR 1MHZ VE 3 MHZ ÇIKIŞ FREKANSI 3 WATT/CM2 YÜKSEK ÇIKIŞ GÜCÜ BAŞLIK ÜZERİNDEN START-STOP VE GÜÇ AYARI 1-60 DK AYARLANABİLİR ZAMANLAYICI

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - BOBATH YATAĞI

0,00 TL

BOBATH YATAĞI

EFORMED MEDİKAL

BOBATH YATAĞI-AHŞAP
1mt x 2mt ÖLÇÜLERİNDE MDF LAM GÖVDE

1mt x 2mt ÖLÇÜLERİNDE 10 CM KALINLIĞINDA 32 DENSİTY SERT SÜNGER ÜZERİNE KAPLANAN KALİTELİ SUNİ DERİDEN YATAK

DİLERSENİZ 2 Lİ KULLANABİLİR 2 X 2 ÖLÇÜLERİNDE DAHA RAHAT ÇALIŞABİLİRSİNİZ

DİLEDİĞİNİZ RENKLERDE İMAL EDİLİR

DEMONTEDİR MONTAJI KOLAYDIR

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - BOBATH YATAĞI

0,00 TL

BOBATH YATAĞI

EFORMED MEDİKAL

BOBATH YATAĞI (BATARYALI-Tek motorlu)

REHABİLİTASYON/EGZERSİZ ÜRÜNLERİ

EFORMED MEDİKAL

MSD GYM BALL

REHABİLİTASYON/EGZERSİZ ÜRÜNLERİ

EFORMED MEDİKAL

MSD EGZERSİZ BANDI SARI 45.5 MT

REHABİLİTASYON/EGZERSİZ ÜRÜNLERİ

EFORMED MEDİKAL

MSD EGZERSİZ BANDI TEN RENGİ 45.5 MT

REHABİLİTASYON/EGZERSİZ MERDİVENİ

EFORMED MEDİKAL

İTHAL EGZERSİZ MERDİVENİ

REHABİLİTASYON/DENGE TAHTASI

EFORMED MEDİKAL

BALANCE TRANİER 60 CM RED

REHABİLİTASYON/DENGE TAHTASI

EFORMED MEDİKAL

BALANCE TRANİER 45 CM BLUE

REHABİLİTASYON/DENGE TAHTASI

EFORMED MEDİKAL

MSD DENGE TAHTASI

REHABİLİTASYON/DENGE TAHTASI

EFORMED MEDİKAL

BALANCE BOARD FREEMAN

REHABİLİTASYON/EGZERSİZ MERDİVENİ

EFORMED MEDİKAL

EGZERSİZ MERDİVENİ METAL

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - REHABİLİTASYON/PULLEY_OMUZ ÇARKI

, TL

REHABİLİTASYON/PULLEY_OMUZ ÇARKI

EFORMED MEDİKAL

Omuz Makarası - Shoulder Pulley Fizik tedavi salonlarında da kullanılan omuz egzersizleri için ideal yardımcınız. Evde kullanım için tasarlanmış olup kullanımın uygulanması çok pratiktir. Kullanım Şekli: Evde herhangi bir odanızın kapısını açık tutarak makaranın bulunduğu aparatı kapı üzerine yerleştiriniz. Bu makaralı aparatın makara ucunun bulunduğu tarafı kapının kendi bulunduğunuz tarafından sarkıtınız, diğer tarafını kapının diğer tarafından sarkacak şekilde yerleştiriniz. Aparatın bu konumunu muhafaza ederek oda kapısını kapatınız. Böylece makaralı kısımda çalışırken aparat kapı arasına sıkıştığından sizin rahatça kullanımınıza izin verecektir. DİKKAT: Kapı üzerinde kalan kısmın hiçbir şekilde plastik bölüme denk gelmemesine tamamiyle kumaş bölümün kapı üzerinde kalmasına özen gösteriniz. NOT: Tek boydur.

REHABİLİTASYON / EGZERSİZ MERDİVENİ

EFORMED MEDİKAL

EGZERSİZ MERDİVENİ AHŞAP-METAL
MERKEZİN-HASTANENİN MEVCUT MOBİLYALARIYLA TAM UYUM.

KALIN PROFİLLERLE KASA YAPILDIKTAN SONRA ÜZERİ AHSAP GİYDİRİLİR.

RENK ÖLÇÜ MODEL KISITLAMASI YOKTUR.

Kardiyoloji ve Spırometri

EFORMED MEDİKAL

ABPM / BTL-08 ABPM seti
genel özellikler + 24 ya da 48 saat Non-invaziv ambulatuvar kan basıncı monitörü sürekli izlenmesi / Daha iyi hasta konforu için basamaklı deflasyon / Büyük ve kolay bir LCD ekran / Gürültüsüz çalışma ve hafif modül / Birim ve PC arasında hızlı iletişim Kan basıncı analizi / Hem grafik hem tablo yorumlama / , Basit, kısa, tam anlaşılır bir rapor / Birden fazla hasta güvenliği fonksiyonları dahildir / BHS ve AAMI standartları ile uyumlu / İnceleme: Sistem, hekim tarafından düzenlenen aralıklarla kan basıncını, 24 veya 48 saat boyunca izler. Ölçüm aralıkları yüksek düzeyde esneklikle ayarlanabilir. Ekstra ölçümler tetiklenebilir. Gece / gündüz düğmesi, bir hastanın yaşam biçimi için ölçümler ayarlanmasına olanak sağlar. İlişkili konular elle işaretlenebilir. Dahili bellek, 600 üzerinde ölçümler için büyük bir alana sahiptir . Değerlendirme: İncelemeden sonra, ölçülen veriler birimden bir PCye standart bir USB bağlantı noktasından hızlı optik kablo üzerinden aktarılır. ABPM bu nedenle, herhangi bir bilgisayara bağlı olabilir.Yazılım, inceleme sonuçlarını tam iki tablo şeklinde, grafik ve yorumlarla, kan basıncı değerlerinin otomatik olarak ayrıntılı bir analizini yapar. Sunum ve raporlama fonksiyonları, kolay ve kapsamlıdır. Bu cihazda kullanılan algoritmanın doğruluğu BHS ve AAMI kriterlerine uygun olarak klinik olarak test edilmiştir. Baskı: Son yazdırılabilir rapor derlenip,hekim yorumuyla birlikte incelenebilir .

Kardiyoloji ve Spırometri

EFORMED MEDİKAL

BTL-08 LT EKG 12-kanallı elektrokardiyograf, 5.7 renkli ekranlı, A5 baskılı
genel özellikler Yazma ve kaydetme amaçlı 12 kanallı EKG, 12 renkli dokunmatik ekranlı derivasyon Dokunmatik ekran gösterimi 5.7 (120x89mm) 3, 4, 6 ya da 12 derivasyon Ekran çözünürlüğü: 320x240 Alfanumerik ve fonksiyonel olarak birleştirilmiş klavye ve dokunmatik ekran düğmeleri Her elektrodun birbirine temasının gösterimi Kağıt genişliği: 210mm / A4 Kağıt tipi: rulo, faks, z tipi katlanmış, A4 Yazıcı tipi: termal/harici lazer ya da EKGden yazıcınıza direkt bağlanabilme özelliği (USB port, bağımsız PC, A4 ofis kağıdı yazıcısıyla) Uyumlu yazıcılar: HP LaserJet HP LJ 1015, HP LJ 1160, HP LJ 1320, HP LJ 3020, HP LJ P2015, HP Color LaserJet HP CLJ 2550 L, HP CLJ 2605, HP CLJ CP1515n, HP CLJ CM1017 MFP, HP OfficeJet HP OJ 6110 (ink), HP OJ Pro L7590 All-in-One (ink), HP OJ Pro K5400 (ink), HP DeskJet HP DJ 6540, HP DJ 6620, HP DJ 6840, HP DJ 6940 Duyarlılık: 2.5, 5, 10, 20mm/mV Kağıt hızı: 5, 10, 25, 50mm/s Uyarlanabilir şebeke filtresi: 50-60Hz Kas sarsıntı filtresi: 25, 35Hz Taban çizgisi filtresi: 0.05 (3.2sn), 0.11 (1.5sn), 0.25 (0.6sn), 0.50 (0.3sn), 1.50 (0.1sn), şerit Otomatik filtre: oto-adaptif Yazılan leadler: 3, 4, 6, 12, 3x4+1, 3x4+2, 3x4+3, 4x3+1, 6x2+1, 6x2+2 100 ECG kaydı tutabilme (10-sn uzun bant) Limitsiz sayıda kullanıcı tanımlı profil Manüel ve otomatik mod Uzun EKG kaydı Otomatik modda gerçek zamanlı ve senkronik iletme EKG kaydederken geriye sarma Defibrilasyon koruması Kalp atış

Kardiyoloji ve Spırometri

EFORMED MEDİKAL

BTL-08 Spiro PC
genel özellikler USB bağlantı Hatasız ve hijyenik debimetre / Otomatik BTPS düzeltme / Gerçek-zaman eğrisi ekranı, çoklu eğriler/ ÖNCE/SONRA testleri Akciğer yaşı tahmini Pediatrik teşvik / Otomatik yorumlama (Enright, BTS, ATS) Çoklu parametreler için trendler Kolayca görülebilir ve yapılandırılabilir raporlar / Zorunlu spirometri: FVC, Best FVC, FEV0.75, FEV1, Best FEV1, FEV3, FEV6, PEF, FEV0.75/FVC, FEV1/FVC, FEV3/FVC, FEV6/FVC, FEV0.75/SVC, FEV1/SVC, FEV3/SVC, FEV6/SVC, PIF, FIVC, FIV1, MEF75, MEF50, MEF25, FEF75, FEF50, FEF25, MMEF, FET25, FET50, MIF75, MIF50, MIF25, PEFT, FIF50, FEF50/FIF50, FEF50/SVC, FEV0.75/FEV6, FEV1/FEV6, FIV1/FIVC, VEXT, Akciğer yaşı Rahat spirometri: SVC, ERV, IRV, TV, IC, IVC / Maksimum istemli ventilasyon: MVV, MVVf, MRf Tahminli değerler: ECCS / ERS 1993, ECCS 1983, NHANES, III, Knudson 1983, Knudson 1976 Roca 1986, 1981, Crapo ITS, Perreira - Brezilya, LAM, Gore - Avustralya, Zapletal 1977

Kardiyoloji ve Spırometri

EFORMED MEDİKAL

EKG Holter
7 güne kadar 3/7/12-kanallı EKG Holter monitör izleme/ 7-kanallı kayıt, sadece 4 kablo ihtiyacı / EKG gibi aynı kalitede sinyal / Yüksek kardiyoloji patolojilerin tanı ve tesbitinde tam güvenilirlik / 16 bit çözünürlük ile yüksek sinyal kalitesi, 2000Hz örnekleme oranı / Sezgisel kullanıcı arayüzü, hızlı çalışma /

Kardiyoloji ve Spırometri

EFORMED MEDİKAL

STRES TEST SISTEMI / BTL-770M
++ + RS232 arayüzü (modeli BTL-770 M ) üzerinden bir PC ya da elektrokardiyografi gibi harici bir birim aracılığıyla bilgisayarlı ya da entegre kontrol paneli(model BTL-770 CE) üzerinden kontrol BTL-770 CE modelinin otomatik modu, kullanıcı seti ve 30 kadar özel egzersiz protokolleri saklamaya izin verir; her protokol,16 adım kadar bir dizi ve her adım için farklı bir ayar süresi, hız ve eğim içerir. Sıfır başlangıç ​​hızı, hassas hızlanma ve yavaşlama / Hassas hız kontrolü, 0,1 km / saatlik artışlarla / Trabzanlı sağlam yapı Acil durum düğmesi Tam parça kemer hizalama sistemi / Düşük adım yüksekliği, deck çerçeve Çok sessiz operasyon Şok emme sistemi Özel koşma kemeri, 3mm kalınlık Kolay bakım

Kardiyoloji ve Spırometri

EFORMED MEDİKAL

SPIROMETRE / BTL-08 Spiro Pro system
Taşınabilir masaüstü spirometre / Standart aksesuarlarda, dezenfekte edilebilir sensörleri ve plastik ağızlık / + 112mm kağıt genişliği ile entegre yazıcı/ + + Harici lazer yazıcıda ucuz baskı Basit ve etkili bir operasyon için büyük renkli dokunmatik ekran / Akış hacmi ve hacim-zaman grafiklerinin gerçek zamanlı gösterimi / Akım-hacim grafiğinde çoklu eğriler Otomatik manuel düzeltme ile en iyi test seçimi Bronchoprovocative & bronchodilation testleri Pediatrik teşvik / Otomatik yorumlama (Enright, BTS, ATS) Otomatik BTPS düzeltme / Ayarlanabilir çıkış protokolü Zorunlu spirometri: FVC, Best FVC, FEV0.75, FEV1, Best FEV1, FEV3, FEV6, PEF, FEV0.75/FVC, FEV1/FVC, FEV3/FVC, FEV6/FVC, FEV0.75/SVC, FEV1/SVC, FEV3/SVC, FEV6/SVC, PIF, FIVC, FIV1, MEF75, MEF50, MEF25, FEF75, FEF50, FEF25, MMEF, FET25, FET50, MIF75, MIF50, MIF25, PEFT, FIF50, FEF50/FIF50, FEF50/SVC, FEV0.75/FEV6, FEV1/FEV6, FIV1/FIVC, VEXT, Akciğer yaşı Rahat spirometri: SVC, ERV, IRV, TV, IC, IVC / Maksimum istemli ventilasyon: MVV, MVVf, MRf Tahminli değerler: ECCS / ERS 1993, ECCS 1983, NHANES, III, Knudson 1983, Knudson 1976 Roca 1986, 1981, Crapo ITS, Perreira - Brezilya, LAM, Gore - Avustralya, Zapletal 1977 / Spirometri modülü seçilen BTL-08 EKGleri (BTL-08 LC Plus, BTL-08 LC,BTL-08 LT Plus, BTL-08 LT ve BTL-08 MT Plus) için de kullanılabilir.

Kardiyoloji ve Spırometri

EFORMED MEDİKAL

STRES TEST SISTEMI / BTL-08 Ergo system
genel özellikler ++ + 12-kanallı stres testi takibi için kullanıcı dostu yazılım / Çeşitli koşu bandı ve ergometre stres testleriyle iletişim Balke, Chung, Bruce ve Naughton gibi önceden programlanmış protokoller / Kullanıcı-tanımlı protokoller Tam ve/ya da kısaltılmış teşhis Kelimelerle yorumlama Online EKG ortalaması Dijital filtreleme Online yardım A4 print Stres eğrisi: Program, düzenli aralıklarla 10 saniye uzunluğunda kan basıncı analizli EKG şeritlerini kaydetmek için kullanıcının kendi stres programını tanımlamasına (kurtarma aşaması da dahil olmak üzere) olanak sağlar (aralık hem grafik hem de sayısal olarak tanımlanabilir). Grafikte toplam stres testi yükü otomatik olarak hesaplanır. Hastanın durumuna göre, nabız işleyişinin eşik değerini bir alarm olarak ayarlamak mümkündür. İnceleme: İnceleme, modifikasyon imkanı ile, belirtilen protokole göre otomatik olarak kontrol edilir. Sinyal izleme 12 kanalda aynı anda çalışır ve ölçülen değerler, çeşitli biçimlerde görülebilir. Herhangi bir anda bir sinyal örneği elle kaydedebilir, kan basıncı ölçümüne başlayabilir, ergometredeki stresi değiştirebilir veya incelemenin kurtarma (post-stres) aşamasına geçebilirsiniz. Son grafik yapılan değişiklikleri yansıtır. Ayırt edici özellikleri; seçilen bir kanal ve sürekli izleme özelliğiyle nabız hızı, ST segment gibi online EKG ortalaması yapılabilir. Değerlendirme: Kullanıcı, çeşitli formatlarda, aralıklarda ölçülen şeritleri karşılaştırab

Magnetoterapi

EFORMED MEDİKAL

BTL-4920 Magnet Topline
2-kanallı magnetoterapi Benzersiz FMF Teknoloji TM (Manyetik Alan Odaklı) – terapi odaklı yüksek güçlü manyetik alan , hasta üzerinde hiçbir yan etkisi yok / Ağrı ve anti-enflamatuar kontrolüne ve iyileşme hızına kanıtlanmış etkileri ile modern terapi/ Rahat ve hafif bir magnetoterapi için 6 çeşit aplikatör arasından seçimi yapın / Farklı tıbbi alanlar için önerilen uygulamalar (rehabilitasyon, dermatoloji, jinekoloji, KBB, spor hekimliği, vb )

Magnetoterapi

EFORMED MEDİKAL

BTL-5940 Magnet
4- kanallı Magnetoterapi Yıllardır yapılan tıbbi araştırmalarla önceden belirlenmiş protokollere dayalı on-line ansiklopedi Benzersiz FMF Teknoloji TM (Manyetik Alan Odaklı) – terapi odaklı yüksek güçlü manyetik alan , hasta üzerinde hiçbir yan etkisi yok / Ağrı ve anti-enflamatuar kontrolüne ve iyileşme hızına kanıtlanmış etkileri ile modern terapi/ Rahat ve hafif bir magnetoterapi için 6 çeşit aplikatör arasından seçimi yapın / Farklı tıbbi alanlar için önerilen uygulamalar (rehabilitasyon, dermatoloji, jinekoloji, KBB, spor hekimliği, vb )

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Kombine Terapi

0,00 TL

Kombine Terapi

EFORMED MEDİKAL

BETTER LİFE DEVİCES-USA / GALV.FARADİ+TENS RB 189
GALVANİ-FARADİ VE TENS CİHAZI BİRARADA HEMDE BU FİYATA CİHAZLA BERABER 2 METAL ELEKTROT(EL AYAK TERLEME TEDAVİSİ İÇİN) VE KALEM ELEKTROT(YÜZ FELCİ VB.TEDAVİLER İÇİN)VERİLMEKTE. KATALOG VE DETAYLI BİLGİ İÇİN:http://www.betterlifedevices.com/rbstim.asp

Kombine Terapi

EFORMED MEDİKAL

BETTER LİFE DEVİCES-USA / AP-439 PLUS KOMBİNE ELEKTROTERAPİ

Kombine Terapi

EFORMED MEDİKAL

BETTER LİFE DEVİCES U.S.A. Winstim WS2U KULLANICI DOSTU DOKUNMATİK LCD EKRAN TEK DOKUNUŞLA PROGRAMLAMA VE HAZIR PROGRAMI KULLANMA KOMBİNE ELEKTROTERAPİ ULTRASOUND VE U.S.ÜZERİNDEN STİMİLASYON WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMİ ULTRASOUND BAŞLIĞI ÜZERİNDEN ÇIKIŞ AYARI VE START STOP 1-3 MHZ 3 WATT YÜKSEK ULTRASOUND ÇIKIŞ GÜCÜ BATARYA DESTEĞİ İLE ELEKTRİK OLMADAN TEDAVİ 2 BAĞIMSIZ ELEKTROTERAPİ ÇIKIŞI TÜM FİZİK TEDAVİ AKIMLARI FDA U.S.A KALİTE BELGESİ CE AVRUPA KALİTE BELGESİ

İrfan'a Sor - EFORMED MEDİKAL - Tens Cihazı

00,00 TL

Tens Cihazı

EFORMED MEDİKAL

Special Features • • 2 Channels, 4 Electrodes • Waveform: Asymmetrical Biphasic Square Wave • Modes (Three): Burst, Normal and Modulation • Adjustable Frequency: 2-150Hz • Adjustable Pulse Width: 40-260μS • Output Voltage: 0-50 Volts • Timer (Optional): 30, 60 min & Continuous • Sliding Front Panel. Portable Pocket Model • US FDA 510(K) Cleared