İletişime Geç

Dönerci Orhan

0 (232) 483 74 44 TIKLAYIN

Telefon: TIKLAYIN

Faks: TIKLAYIN

Adres: Halit Ziya Bulvarı No:6/b

Şehir: İzmir

İlçe: Konak

Semt: Çankaya

Dükkan Hakkında

Rahmanoğlu ailesi 1955 yılında Makedonyanın Menlisa köyünden Akhisara göçerek macerasına başlamıştır. Makedonya doğumlu olan Ahmet Bey 1973 yılında Akhisarda bir lokanta açarak ticaret hayatına atılmıştır, daha sonra Ahmet Bey oğlu Orhan Beye 1975 yılında İzmirde bir dönerci dükkanı açmış ve oğluyla beraber gıda sektöründe yol almaya başlamışlardır.

Halit Ziya Bulvarı Numara 11 deki bu dükkan aile için bir dönüm noktası olarak ifade edilmektedir. Orhan Beyin kendine kılavuz edindiği kalite kriterleri ve babası ile birlikte geliştirdiği Dönerci Orhan markası işte bu tarihlerde filizlenmeye başlamıştır. 1990da Ahmet Beyin vefatından sonra Mithatpaşadaki lokanta kapatılmış ve Orhan Bey yola tek başına Halit Ziya bulvarındaki dükkanında devam etmiştir. 2003 yılında yeni bir yapılandırmaya giden Orhan Bey Halit Ziya Bulvarı Numara 29 da bir restoran açarak servis kalitesini yükseltmiştir.

2006 yılında mali olarak yeniden yapılanan Dönerci Orhan Rahmanoğlu Gıda Ltd. Şti. ismi

Hizmetler

Yeme & İçme & GıdaLokantaRestaurant Fasfood & Sandwich
İrfanDönerİrfanYarım ekmek dönerİrfanÇeyrek ekmek döner
İrfanTek dürüm dönerİrfanÇift dürüm dönerİrfanİskender
İrfanSade dönerİrfanPilav üstü döner

Hizmet Bölgeleri

Çankaya Şube - 1:
Halit Ziya Bulvarı No:29 Çankaya İzmir
E-posta: bilgi@donerciorhan.com

Çankaya Şube - 2:
Halit Ziya Bulvarı No : 6/B Çankaya / İZMİR
Telefon: 0232 483 74 44

Alsancak Şube:
Dr.Mustafa Bey Cad. No:6/A Alsancak/İzmir
Telefon: 0232 422 58 88

Ürünler

Dönerci Orhan

Dönerci Orhan

( 0232 ) 483 74 44

Sade Döner - Tabakta

Dönerci Orhan

Eşsiz lezzete sahip Et dönerimizi Sade denemek isterseniz, Size en yakın sipariş hattımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Pilav üstü döner

Dönerci Orhan

Eşsiz lezzete sahip Et dönerimizi, tane tane pirinç pilavı üzerinde denemeye ne dersiniz. Size en yakın sipariş hattımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

İskender Döner

Dönerci Orhan

Eşsiz lezzete sahip Et dönerimizi yoğurtlu, soslu iskender lezzetiyle denemeye ne dersiniz. Size en yakın sipariş hattımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Döner - Çeyrek yada Yarım ekmek

Dönerci Orhan

Eşsiz lezzete sahip Et döner. Çeyrek veya Yarım ekmek içerisinde. Size en yakın sipariş hattımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Döner - Tek Dürüm - Çift Dürüm

Dönerci Orhan

Eşsiz lezzete sahip Et döner. Tek veya Çift dürüm içerisinde. Size en yakın sipariş hattımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.